Najlepsze letnie transfery zagraniczne – #5 N`Golo Kante

Po pierwszym polskim transferze przyjrzymy się zagranicznej transakcji. Bohaterem artykułu będzie człowiek, który miał ogromny wpływ na historyczny sukces Leicester w poprzednim sezonie – N`Golo Kante.

25-letni zawodnik, którego rodzice pochodzą z Mali, urodził się w Paryżu i jest reprezentantem Francji. Brał również udział w rozgrywanym nad Sekwaną Euro 2016. W sezonie 2015/2016 był podstawowym zawodnikiem Leicester, rozegrał wszystkie spotkania i odegrał pierwszoplanową rolę w zdobyciu przez Lisy mistrzostwa. Jego gra nie umknęła uwadze futbolowym gigantom. Latem został zakontraktowany przez londyńską Chelsea, podpisał 5-letnią umowę, a kwota transferu wyniosła 36mln euro.

Nowy zawodnik Chelsea gra w najnowszym modelu adidas X16+ PURECHAOS. But ten został wyposażony w nowoczesny PURECUT SOCK SYSTEM, który zasłania sznurówki. Dzięki temu, obuwie optymalnie dopasowuje się do stopy i oddaje jej opływowy kształt, oferując dodatkowo niezakłóconą, dużą i czystą powierzchnię kontaktu z piłką. Cholewka wykonana z materiału syntetycznego została idealnie skrojona i w połączeniu z najnowszymi technologiami oferuje niebywały komfort i czucie piłki. Podeszwa, składająca się z połączenia owalnych i podłużnych kołków, zapewnia odpowiednią przyczepność, a za stabilność odpowiada zewnętrzne usztywnienie pięty.

adidas X16+ PURECHAOS są dostępne na R-GOL.com.

Mkr

Komentarze