Najlepsze letnie transfery zagraniczne- #2 Alvaro Morata

Kontynuujemy naszą serię pt. Najlepsze letnie transfery. W dniu dzisiejszym przedstawimy sylwetkę nowego napastnika Królewskich – Alvaro Moraty.

Hiszpan nie jest nową twarzą na Santiago Bernabeu, ponieważ występował tam w latach 2008-2014. W 2010r. zadebiutował w drużynie seniorskiej, do której dołączył na stałe przed sezonem 2012/2013. Zdobył z Królewskimi Puchar Europy w 2014r., po czym w lipcu zamienił Madryt na Turyn za 20 mln euro, a Real zachował możliwość odkupu zawodnika. W barwach Juventusu Morata stał się dojrzałym piłkarzem i wyrósł na gwiazdę. 21 czerwca 2016r. jego powrót został potwierdzony przez oficjalną stronę Realu Madryt.

Alvaro Morata korzysta z modelu adidas X 16.1. Wspomniane korki to najnowsza propozycja od niemieckiego producenta z kolekcji Mercury Pack. Model ten charakteryzuje się nową wersją skarpetki zachodzącą wyżej zarówno z przodu, jak i na pięcie. Sznurowadła przechodzą przez dziurki umieszczone na wierzchu cholewki, a usztywnienie pięty zmieniono z wewnętrznego, znanego z X 15.1, na zewnętrzne. Wierzch wykonany z syntetycznego materiału pozwala na zachowanie odpowiedniego komfortu, przy jednocześnie odpowiednim czuciu piłki.

adidas X 16.1, znajdziecie na R-GOL.com.

Mkr

Komentarze