Najlepsze letnie transfery Polaków – #1 Arkadiusz Milik

Zapraszamy na ostatni artykuł z serii „Najlepsze letnie transfery Polaków”. Naszym zdaniem na miano najlepszego należy do Arkadiusza Milika.

Napastnik reprezentacji Polski dotychczas występował w Ajaxie Amsterdam. W zespole z Holandii rozegrał 42 spotkania i strzelił 24 gole. Arek planował odejście z Ajaxu jeszcze przed Euro, ale na czas turnieju postanowił przesunąć temat na później. Holenderski klub nie chciał pozbywać się Polaka, ale kwota oferowana przez Napoli przekonała włodarzy Ajaxu do dopięcia transakcji. Milik trafił na Stadio San Paolo za 32 mln euro z możliwymi bonusami i związał się 5-letnim kontraktem. W nowym klubie wybrał koszulkę z numerem 99. Arek zaliczył już swoje premierowe trafienie w Serie A. W spotkaniu 2 kolejki przeciwko Milanowi strzelił dwie bramki.

Arkadiusz Milik stawia na Nike Hypervenom Phinish. Model ten został zaprezentowany wraz z drugą generacją Hypervenom. Charakteryzuje się standardową, niską budową cholewki wraz z zespolonym językiem. Cholewka została wykonana z materiału NikeSkin o identycznej fakturze jak w przypadku pierwszej generacji, zapewniającej optymalną kontrolę piłki i niebywały komfort. Włókna Flywire, umieszczone po bokach, mają za zadanie stabilizować stopę. Przy większej sile nacisku działającej na nie, włókna stają się sztywniejsze i uniemożliwiają przemieszczanie wewnątrz. Podeszwa, o takiej samej konfiguracji jak w przypadku Phantom II, zapewnia odpowiednią trakcję i stabilność na suchych, naturalnych boiskach. Technologia ACC odpowiada za świetne czucie piłki w każdych warunkach atmosferycznych.

Nike Hypervenom Phinish dostępne są w naszym sklepie internetowym R-GOL.com.

Mkr

Komentarze