Najlepsze lanki do 300 złotych

Piłka wróciła na dobre! Gramy jak Polska długa i szeroka, ale do tego niezbędne są korki! Dziś mamy dla was buty piłkarskie na naturalną trawę za mniej niż 300 złotych!

Wszystkie buty piłkarskie znajdziecie tutaj!

New Balance Magique Tekela FG

Bardzo solidny produkt firmy New Balance. Jeśli masz stosunkową szeroką stopę i problem z doborem odpowiednich butów, to jest to model dla Ciebie! Syntetyczna cholewka zapewnia wysoki komfort użytkowania i dobre czucie piłki. Buty idealnie nadadzą się na “ligę szóstek” czy treningi w niższych ligach!

Cena katalogowa: 449,99 PLN
Cena promocyjna: 299,99 PLN

Puma King Pro FG

Król jest jeden – Puma King! Skórzane buty z pewnością zapracowały już na miano legendarnych korków, z którymi zetknęły się całe pokolenia piłkarzy. To obuwie charakteryzuje się przede wszystkim niezwykłą solidnością – buty z pewnością przetrwają niejedną gierkę czy trening. Półprofesjonalny model, o którym mowa, zapewni komfort z najwyższej półki!

Cena katalogowa: 429,99 PLN
Cena promocyjna: 213,99 PLN

Mizuno Basara

Profesjonalne buty za mniej niż 300 złotych? Możliwe! Firma Mizuno słynąca z doskonałych butów skórzanych tam razem wychodzi z propozycją syntetycznej cholewki – i wygląda to bardzo dobrze! Nowoczesny design i agresywne, pomarańczowy kolor pokażą, że na boisku jesteś w 100% pewny swoich umiejętności.

Cena katalogowa: 589,90 PLN
Cena promocyjna: 289,99 PLN 

adidas Copa Gloro 19.2

Półprofesjonalny COPA 19 to ZŁOTO! Skórzana cholewka, bardzooo wygodna i bardzooo solidna. Z pewnością wytrzymają trochę więcej niż pół rundy – z doświadczenia wiemy, że to jedne z tych “niezniszczalnych”. Klasyczny, srebrny kolor,  to propozycja dla tych, którzy cenią sobie nieco bardziej stonowany styl.

I do tego ten język… POEZJA!

Cena katalogowa: 399,00 PLN
Cena promocyjna: 299,99 PLN

Nike The Premier II FG

Na koniec propozycja o 10 złotych przekraczająca nasz budżet, ale zapewniamy, że WARTO dołożyć 10 złotych i cieszyć się najwyższą jakością. Nike The Premier II są wybierane przez ekstraklasowych – i nie tylko – piłkarzy.

 

Cena katalogowa: 399,00 PLN
Cena promocyjna: 309,99 PLN

Które z tych korków są dla Was najbardziej atrakcyjne?

 

 

Komentarze