Najlepsze koszulki klubowe na sezon 2019/20

To najpiękniejszy okres w roku dla każdego kibica – kończy się przerwa w rozgrywkach i do gry wracają wszystkie najważniejsze ligi. Postanowiliśmy przedstawić najładniejsze, naszym zdaniem, koszulki na sezon 2019/20!

Wszystkie koszulki klubowe i reprezentacyjne znajdziesz tutaj.

Olympique Lyon koszulka domowa

Urzekła nas subtelna prostota koszulki drużyny z Lyonu. Śnieżnobiała koszulka zwieńczona czerwonymi i niebieskimi elementami na rękawach to nawiązanie do barw drużyny z Francji. Całości misternej kompozycji dopełnia zapinany kołnierzyk, który dodaje sportowemu trykotowi elegancji i szyku.

Koszulkę Olympique Lyon znajdziesz tutaj!

FC Barcelona koszulka wyjazdowa

Domowe koszulki Dumy Katalonii spotkały się z wielką krytyką. Wielu nie spodobały się kraciaste wzory, a najzagorzalsi kibice zarzucali nawet sprzeniewierzenie się ponad 100-letnim tradycjom klubu. Design wyjazdowej koszulki wyszedł jednak o niebo lepiej i wielu fanów z miejsca zakochało się w jaskrawej koszulce, którą przecinają pasy w barwach Blaugarany. I patrząc na ten trykot po raz wtóry wcale się nie dziwimy!

Wyjazdową koszulkę Barcelony znajdziesz w R-GOL.com!

Arsenal koszulka wyjazdowa

adidas z przytupem wrócił na koszulki Kanonierów! Już domowe trykoty przyjęto z wielką aprobatą, ale wyjazdowe koszulki mówiąc kolokwialnie rozbiły bank! Jaskrawe koszulki z charakterystycznymi wzorami to z pewnością jedna z najlepszych propozycji dla Arsenalu od wielu lat. Oby Kanonierzy równie dobrze prezentowali się w ligowej tabeli!

Chelsea koszulka domowa

The Blues opuścił Eden Hazard i choć doskonała koszulka domowa jest pocieszeniem marnym, to jednak nie można obok niej przejść obojętnie. Wzory widoczne na trykocie pokazują historię ikonicznego Stamford Bridge, czyli legendarnego stadionu Chelsea. Tak rewelacyjnego designu nie powinno brakować w szafie żadnego fana Chelsea czy ligi angielskiej!

Koszulkę, którą widzicie na Pedro, znajdziecie u nas!

AS Roma koszulka wyjazdowa

Koszulka rzymskiego klubu również prezentuje się co najmniej wybitnie! Charakterystyczne błyskawice w kolorach AS Roma doskonale współgrają z białym trykotem. Choć projektantom z Nike można zarzucić, że po prostu odwrócili proporcje z wyjazdowej koszulki Barcelony, to jednak w tym trykocie zaklęta jest pewna magia, której nie sposób się oprzeć!

Podoba Ci się ta koszulka? KLIK

A Ty którą koszulkę uznajesz za najlepszą?

[apester-exclude-playlist]

Komentarze