Najlepsze korki Nike dla Ciebie? Podpowiadamy!

Jeśli sen z powiek spędza Ci myśl o korkach Nike, które powinieneś wybrać, to mamy na to doskonałą receptę. Przeczytaj ten artykuł, a poznasz najlepsze korki Nike!

Oceniliśmy aktualnie dostępne korki Nike pod kilkoma aspektami i stylami gry. Mamy nadzieję, że znajdziesz buty dla siebie!

Korki dla szybkościowców

Korki Nike już od schyłku XX wieku cechował wielki nacisk na szybkość, która w zmieniającym się świecie futbolu miała odgrywać najważniejszą rolę. Począwszy od pierwszych modeli z linii Mercurial noszonych przez Brazylijczyka Ronaldo buty były tworzone z myślą o szybkościowcach. Nie może więc dziwić, że przez lata niezwykłe prędkości w butach Nike osiągali m.in Cristiano Ronaldo, wspomniany R9 czy Neymar. Dziś linia Mercurial to dwa niezwykłe buty – Mercurial Vapor i Mercurial Superfly.

Tajemnica sukcesu najnowszych modeli tkwi w połączeniu Flyknitu i Flywire’u, a więc dwóch materiałów, które od dawna można było spotkać w butach Nike. Dopiero w tych modelach doszło jednak do zetknięcia się dwóch technologii, co sprawia, że gra w tych butach to czysta przyjemność. Buty idealnie dopasowują się do anatomicznego kształtu stopy, a cholewka jest miękka i elastyczna. Superfly VI został także wyposażony w specjalny kołnierz, który stabilizuje stopę i pozwala na osiąganie jeszcze lepszych wyników. Zastosowany w obu modelach system All Conditions Control to gwarancja kontroli nad piłką w każdych warunkach.

Korki dla kreatorów

Stworzone z myślą o pomocnikach, którzy potrafią i chcą kreować grę Nike PhantomVSN charakteryzują się nie tylko ciekawym designem, ale także idącymi z nim w parze nowinkami technologicznymi. Rozbudowany kołnierz (czy jak kto woli skarpeta) kryje pod sobą jedną z nowości – system ghost laced, dzięki któremu kontrola piłki nie jest zaburzana przez sznurówki, a także mamy możliwość jednym pociągnięciem ściągnąć sznurówki i być gotowym do gry. Podeszwa z kolei wykonana została ze sprężystej płytki z Pebaxu i nylonowych włókien, co z dzielonym, bardziej elastycznym obszarem palców skraca czas reakcji, a maksymalną przyczepność zapewniają odpowiednio ułożone kołki.

Korki dla ludzi od „czarnej roboty”

Buty, w których występuje najlepszy obrońca na świecie, Virgil van Dijk, muszą być solidne. Nike Tiempo Legend VIII to symbol wytrzymałości i kontroli nad grą defensywną. Miękka cholewka z kangurzej skóry zapewnia bardzo dobrą kontrolę nad piłką, ale kupując te buty pamiętaj, że skóra ma tendencje do rozciągania się, dlatego najlepiej przymierzyć buty przed ich zakupem. Jeśli jednak nie trafisz z rozmiarem, to nic straconego, możesz skorzystać z darmowego zwrotu.

Choć Nike Tiempo Legend VIII nie wprowadzają wielkiej rewolucji technologicznej, to wciąż są jednymi z najlepszych korków dostępnych na rynku. Pieczołowitość, z jaką zostały wykonane, procentuje na boisku – mając je na nogach możesz być pewien,  że te korki Cię nie zawiodą. Sprawdź te buty!

Korki dla all-roundera

Jesteś piłkarzem uniwersalnym? Potrzebujesz korków, które sprawdzą się na każdej pozycji. Musisz łączyć kilka cech, by spełniać swoje zadanie? Wybierz PhantomVNM! W tym modelu znajdziesz kilka aspektów, które pozwolą Ci z powodzeniem występować na różnych pozycjach.

Po pierwsze – buty zostały zaprojektowane z myślą o napastnikach, a system PrecisionPWR doskonale sprawdzi się w polu karnym rywala.

Po drugie – cholewka wykonana z Flyknitu została wzbogacona o specjalną fakturę przypominającą plastry miodu. Dzięki temu kontrola nad piłką jest jeszcze lepsza, a w związku z tym PhantomVNM sprawdzą się także w środku pola.

Po trzecie – ułożenie kołków sprzyja dynamicznym zwrotom we wszystkich kierunkach. Właśnie dlatego te korki sprawdzą się świetnie także na boku pomocy lub obrony.

PhantomVNM czekają!

Które korki wybierasz? Wszystkie od Nike czekają tutaj!

 

[apester-exclude-playlist] 

Komentarze