Najlepsze korki bez sznurówek dla dzieci!

Korki bez sznurówek od wielu lat są standardem na rynku piłkarskim. Walory takich butów podkreślają nie tylko zawodowi piłkarze, ale także amatorzy, czy… dzieci, które nie muszą zawracać sobie głowy wiązaniem! Dziś sprawdzamy najlepsze korki bez sznurówek dla dzieci!

O tym, jak poprawnie dobrać obuwie przeczytacie tutaj.

Korki bez sznurówek adidas

adidas od lat wypuszcza na rynek korki bez sznurówek. Buty seniorskie bez sznurówek są produkowane z myślą o profesjonalnych piłkarzach, choć od niedawna możemy spotkać również korki bez sznurówek na poziomie amatorskim. Jeśli chodzi o korki dla dzieci, to modele bez sznurówek również znajdziemy na najwyższym, jak i nieco niższym poziomie.

Juniorski model adidas Nemeziz 19+ (w środku)

 

Profesjonalne korki bez sznurówek dla dzieci to między innymi modele adidas Nemeziz 19+ i adidas X 19+. Technologie wykorzystywane przy produkcji tych butów dla dzieci są dokładnie takie same, jak w przypadku korków dla profesjonalnych piłkarzy. Modele te zapewniają najwyższy komfort gry i pozwalają na rozwinięcie skrzydeł w 100%!

Profesjonalne korki dla dzieci adidas Nemeziz 19+

Profesjonalne korki dla dzieci adidas X19+

Dostępne są również modele amatorskie – tak zwane trójki – które również pozbawione są sznurówek. To dobre rozwiązanie dla dzieci, których stopy szybko rosną. Kupowanie profesjonalnych korków dla dzieci co dwa-trzy miesiące to spory wydatek, a korki amatorskie pozwolą odciążyć portfel.

Design amatorskich morskich bez sznurówek dla dzieci jest bardzo atrakcyjny. Młodzi piłkarze mogą się poczuć niczym ich idole z boiska i pielęgnować swoją pasję do futbolu.

Korki dla dzieci adidas bez sznurówek.

Korki bez sznurówek Nike

Firma Nike również przygotowała propozycję dla najmłodszych adeptów piłki nożnej, którzy nie chcą zaprzątać sobie głowy sznurowadłami. Do rozmiaru 31.5 znajdziemy korki zapinane na rzepy!

Najmłodsi znajdą buty z kolekcji Cristiano Ronaldo. Najnowsza kolekcja Safari i nieco starsza – Dream Speed – będą idealne dla fanów Portugalczyka. Zadowoleni powinni być także fani Neymara, którego kolekcję Jogo Prismatico również przygotowano z myślą o najmłodszych!

Korki Nike bez sznurówek dla dzieci. 

 

 

 

Komentarze