Najlepsze korki adidas dla Ciebie? Podpowiadamy!

Korki z trzema paskami to Twoje marzenie, ale nie wiesz, jakie będą odpowiednie dla Twojego stylu gry? Pomożemy! Oto najlepsze korki adidas dla Ciebie!

Niedawno oceniliśmy także korki Nike. Sprawdź!

Korki dla szybkościowców

Tutaj wybór jest dość oczywisty – adidas X przygniata nie tylko inne modele adidasa, ale także konkurencję. Używane przez Salaha czy Bale’a korki zostały zaprojektowane i skonstruowane dla tych, którzy bazują na błyskawicznym przyspieszeniu i błyskotliwym dryblingu. Jednoczęściowa, pozbawiona sznurówek cholewka sprawia, że powierzchnia, z którą styka się piłka, jest o wiele większa, co zapewnia odpowiednią kontrolę. Niezwykle lekka podeszwa z technologią SPRINTFRAME gwarantuje świetną przyczepność i rewelacyjne „odejście” od przeciwnika na pierwszych krokach, co w przypadku gry w bocznych sektorach boiska jest dziś niezbędne.

Wszystkie modele adidas X znajdziesz tutaj.

Korki dla kreatorów

Kwintesencją sprytu, pomysłowości i butnej kreatywności na boisku są korki z linii Nemeziz, ale jeśli ich „twarzą” są Roberto Firmino i Leo Messi, to nie może być inaczej. Pozbawiona sznurówek cholewka została przygotowana w myśl technologi TORSION TAPE zaczerpniętej z… pogranicza fizjoterapii i masażu. Elementy elastycznego materiały oplatają kostkę i śródstopie, dzięki czemu grając mamy poczucie stabilizacji i pełnej kontroli.

Wszystkie korki z linii Nemeziz czekają!

Korki dla ludzi od „czarnej roboty”

W tej klasyfikacji zdecydowanie przoduje COPA19, która doskonale sprawdzi się w defensywie czy środku pomocy. Miękka, skórzana cholewka to gwarancja najwyższego komfortu w każdych warunkach. Dosłownie kazdych – technologia, dzięki której cholewka nie nasiąka wodą. Model w sam raz dla fanów tradycyjnego desingu, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Wszystkie adidas COPA19!

Korki dla „all-rounderów”

Mieliśmy spory zgryz, czy wybrać COPA19 czy Predator19, ale ostatecznie nasz wybór padł na ten drugi model. Korki Paula Pogby idealnie sprawdzą się w środku pola, dzięki technologii Controlskin. Perfekcyjne dopasowanie, które koniec końców procentuje pełnym komfortem i doskonałym przyspieszeniem zapewnia elastyczny kołnierz wykonany z Primeknitu. Specyfikacja buta, ale także jego historia – używali go wszak piłkarze grający na wszystkich pozycjach – przemawia za naszym wyborem!

Korki z linii Predator!

Komentarze