Najlepsze korki 2022 [cz.1]

Za nami pierwszy kwartał 2022 r. Producenci mocno się postarali i był to czas bogaty w genialne premiery! Przed Wami pierwsza część cyklu Najlepsze korki 2022.

1. Nike Mercurial Blueprint

Nowy rok przyniósł zupełnie nowe wydanie modelu Mercurial. A w nim sporo zmian wizualnych i kilka nowinek technologicznych. Trzeba pogratulować Nike dobrania kolorystyki do pierwszego Mercuriala w tym roku. Ten błękit robi piorunujące wrażenie! Zrobił je również na Robercie Lewandowskim, który od czasu ich premiery regularnie w nich występuje.

Nike Mercurial Blueprint znajdziesz tutaj

2. adidas Predator Edge Sapphire

Niemiecki producent wszedł w 2022 z zupełnie nowym Predatorem. Pożegnaliśmy znanego z charakterystycznych kolców i kołnierza Predatora Freak. Jego następca to Predator Edge. Całkowicie zmieniony wygląd i zupełnie nowe technologie nie zmieniły tego z czego słynie Predator – komfort, wygoda i 100% kontroli nad piłką.

Predator Edge Sapphire znajdziesz tutaj

3. Puma Ultra Flare Pack

Kosmicznie wyglądająca kolekcja Flare Pack to mocne wejście Pumy w nowy rok. Nam szczególnie do gustu przypadł model Ultra. Oryginalna, ultrafioletowa kolorystyka sprawia, że wchodząc w nich na boisko zrobimy prawdziwe show. Puma Ultra to lekkie korki dla zawodników bazujących na szybkości.

Puma Flare Pack z nową Pumą Ultra znajdziesz tutaj

4. adidas Predator Geometric

Niepowtarzalny i wyjątkowy model. Mozaikowa kolorystyka najlepiej oddaje charakter Predatora. Liczy się kreatywność i nieszablonowość. Idealny wybór, jeśli lubisz sam wyznaczać trendy. W tej kolekcji Predator dostępny jest również w wersji low. Ma ona niższy kołnierz i świetnie sprawdzi się, gdy nie przepadamy za korkami ze „skarpetą”.

Predator Edge Geometric znajdziesz tutaj

5. Nike Mercurial Dream Speed 5

Cristiano Ronaldo, Kylian Mbappe, Vinicius Jr. Co łączy tych zawodników? To największe gwiazdy futbolu i piekielnie szybcy zawodnicy. Całą trójkę mogliśmy zobaczyć w modelu Mercurial Dream Speed 5 na nogach. CR7 ma w tym przypadku największy „udział” ponieważ to właśnie ten inicjał umieszczony jest we wnętrzu MDS5. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś do tego wyjątkowego grona dołączył właśnie TY!

Nike Mercurial MDS5 znajdziesz tutaj

Komentarze