Najlepsze korki 2018 roku!

Rok 2018 obfitował w wiele niezwykłych premier bucianych. Zobaczyliśmy kilka zjawiskowych premier i kilka spektakularnych powrótów. Poniżej znajdziecie wszystkie buty, które zdominowały miniony rok!

Nike Phantom VSN

Gdy w sierpniu na rynku pojawił się ten model przeżyliśmy istny szok. Tylu nowoczesnych rozwiązań w jednym bucie jeszcze nie widzieliśmy! Innowacyjny system Ghost Laced zmienił podejście do czucia piłki podczas uderzeń prostym podbiciem, a kołnierz wyprodukowany w technologii Dynamic Fit pozwala osiągać jeszcze lepsze osiągi. Phantom VSN to but doprawdy doskonały, który w wielu wersjach możecie znaleźć na R-GOL.com!

adidas COPA19

Legenda powróciła na europejskie boiska w nieco nowym wcieleniu, które jednak wciąż potrafi zachwycić swoim blaskiem. Skórzana cholewka “najnowszego” dziecka  adidasa, to gwarancja niespotykanego wcześniej komfortu i jakości wykoniania. Za sprawą Paulo Dybali COPA19 zdobywa coraz większe grono sympatyków, do którego możecie dołączyć już teraz! Wystarczy, że klikniecie w ten link.

Puma Future

Co prawda z Puma Future znamy się nieco dłużej niż od początku 2018 roku, ale kolorystyka zaproponowana przez niemieckie przedsiębiorstwo na rosyjski mundial wypadła bardzo dobrze. Co więcej właśnie w tych butach Antoine Griezmann poprowadził Trójkolorowych do triumfu na mundialu. System Netfit zastosowany w tych butach sprawia, że swoboda ich uzytkownia jest doprawdy niespotykana. Te buty także znajdziecie w R-GOL.com! 

New Balance Furon

W tych butach postrach na boiskach Premier League siał Sadio Mane! Buty idealnie skrojone dla szybkich i nieprzewidywalnych zawodników spisują sie doskonale, zwłaszcza gdy piłkarz bazuje na dynamice i zwrotności.

Mizuno Morelia Neo II

Japończycy nie zasypywali gruszek w popiele. Nowy kolor legendarnego modelu zachwycał nie tylko swoim blaskiem, ale takze profesjonalnym, nienagannym wykonaniem, któe urzekło samego Fernando Torresa! Te buty znajdziecie na R-GOL.com 

Under Armour Magnetico

Amerykańska firma coraz prężnej działa w obszarze piłki nożnej, a model Magnetico to tylko potwierdzenie tego faktu. Choć póki co nie ma wielu piłkarzy, którzy korzystają z tego obuwia, to nazwisko np. Granita Xhaki pokazuje, że nie jest to nie liczący się rodzynek. Kto wie, czy za kilka lat nie będziemy o tej firmie mówić jako o głównym challangerze względem Nike i adidasa.

Czy czegoś Wam brakuje w naszym zestawieniu? Jeśli tak, to dajcie znać w komentarzach!

 

Komentarze