Najlepsze halówki do szkoły i gry w piłkę

Za nami pierwszy dzwonek, czyli czas rozpocząć rok szkolny! Nowe przedmioty, następna klasa i czasem nowi znajomi. A jak najlepiej wejść w nowy rok szkolny? Naszym zdaniem w wygodnych halówkach! Oto kilka propozycji:

1. Nike Premier Sala

Zaczynamy od klasyki. Skórzana cholewka w połączeniu z najnowszą technologią to idealny kompromis dla lubiących bardziej stonowane obuwie. Do tego niezwykle uniwersalny wygląd buta sprawia, że kupując Nike Premier Sala dostajemy świetnie wyglądające buty lifestylowe, które jednocześnie świetnie sprawdzą się w grze na hali lub betonie.

Nike Premier Sala znajdziesz tutaj

2. adidas Copa

Nieco uciekniemy od klasyki, choć nazwa Copa każdemu kto choć trochę interesuje się sprzętem piłkarskim da do zrozumienia, że to model z najbogatszą historią. I choć design z klasyką za wiele wspólnego już nie ma to nadal na pierwszym miejscu znajduje się wygoda. Anatomicznie zaprojektowana cholewka i Pianka Touchpods poza mijaniem szkolnych korytarzy, pozwoli nam na jeszcze sprawniejsze mijanie rywali podczas gry w piłkę.

Najnowsze adidas Copa czekają na Ciebie tutaj

3. Puma Future

Kończymy z nawiązaniami do przeszłości. Skoro Future to patrzymy w przyszłość! Dzięki wysokiemu kołnierzowi nasza stylówka na korytarzu będzie się mocno wyróżniać. Do tego wyrazisty niebieski kolor, który sprawia, że nowe halówki Future mocno rzucają się w oczy. Wysoki kołnierz nie tylko dobrze wygląda, ale daje także doskonałą kontrolę w trakcie gry.

Nowe Puma Future znajdziesz tutaj

4. New Balance Audazo

Na koniec ciekawa propozycja halówek od New Balance. Przed Wami model Audazo z lekką, oddychającą cholewką z materiałów syntetycznych oraz zamszu. Antypoślizgowa podeszwa umożliwia naturalną swobodę ruchów oraz gwarantuje maksymalną zwrotność oraz przyczepność.

New Balance Audazo znajdziesz tutaj

Komentarze