Najlepsze buty na orlika do 300 złotych!

Od 18 maja oficjalnie wracamy na boiska! Najwyższy już czas, żeby ruszyć z treningami, gierkami czy po prostu zabawą z piłką, a do tego niezbędne będą odpowiednie buty! Dziś przedstawimy Wam najlepsze turfy do 300 złotych!

Wszystkie turfy znajdziecie tutaj!

A teraz pora na najlepsze turfy do 300 złotych!

1. Nike PhantomVNM Academy TF

Nike PhantomVNM to buty zaprojektowany dla tych, którzy najlepiej czują się w polu karnym rywala, dla tych, którzy żyją ze zdobywania bramek. Asymetryczny system wiązania oraz materiał, którym przykryte są sznurówki w celu zapewnienia możliwie jak największej kontroli nad piłką.

Model Academy przeznaczony jest dla tych, którzy grają w piłkę raz lub dwa razy w tygodniu. Doskonale sprawdzi się w lidze szóstek czy innych tego typu rozgrywkach.

Cena katalogowa: 339,00 PLN
Cena promocyjna: 249,99 PLN

2. adidas Kaiser Team

Legenda boisk od Chicago po Wodzisław. Wyjątkowo trwała, skórzana cholewka przetrzyma nawet najcięższe starcia. Wykonane z byczej skóry buty zapewnią komfort z najwyższej półki.

Ten model to produkt na lata. Eksploatowany nawet kilka razy w tygodniu powinien posłużyć przez minimum dwa sezony.

Cena katalogowa: 399,00 PLN
Cena promocyjna: 299,99 PLN 

3. Joma Regate

Hiszpańska firma Joma słynie z produkcji doskonałych butów na halę, ale w ostatnich latach poczyniła znaczny postęp, jeśli chodzi o buty na boiska trawiaste. Doskonałym tego przykładem są Joma Regate, które przyciągają uwagę nie tylko designem, ale także solidnością wykonania.

Wzmocnione czuby, bardzo solidna podeszwa i najwyższej jakości materiały syntetyczne zapewnią wysoki komfort. Joma to wybór wielu piłkarzy, którzy grają kilkanaście razy w miesiącu.

Cena katalogowa: 319,99 PLN
Cena promocyjna: 289,99 PLN

4. Mizuno Morelia Classic TF

Buty Mizuno nie są zbyt popularne w Polsce, choć jakość produktów japońskiej firmy jest naprawdę godna uwagi. Wykonane w Kraju Kwitnącej Wiśni buty świetnie dopasowują się do stopy i nie inaczej jest z modelem Mizuno Morelia Classic z podeszwą TF.

Te buty wytrzymają kilka, kilkanaście gierek w miesiącu i powinny sprawić się nadzwyczaj dobrze!

Cena katalogowa: 329,99 PLN
Cena promocyjna: 259,99 PLN

5. Diadora RB10 Mars

LE-GEN-DAR-NA marka Diadora wraca na polskie boiska! Sygnowane inicjałami Roberto Baggio – symbolu włoskiego futbolu – to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą poczuć smak dawnych dni!

Solidnie wykonane buty to nowość na polskim rynku, ale mamy przekonanie graniczące z pewnością, że wkrótce podbiją boiska nad Wisłą!

Cena: 209,95 PLN 

Komentarze