Najlepsze buty 2021!

Koniec roku to idealny moment, aby podsumować wszystkie buciane premiery, które mieliśmy okazję podziwiać w ostatnich 12 miesiącach. Producenci jak zwykle zaskoczyli nas swoją pomysłowością oraz doborem kolorów. Spośród wszystkich dostępnych modeli postanowiliśmy wybrać 5, które naszym zdaniem zasługują na szczególne wyróżnienie! 
Nike Phantom Phantom GT2 z kolekcji Shock Wave
Nasze zestawienie zaczniemy od wyjątkowego modelu Nike Phantom GT. Kolorystyka, którą widzicie poniżej inspirowana jest wzorami fali uderzeniowej, a więc robi wybuchowe wrażenie! Trzeba przyznać, że zarówno nazwa, jak i kolory zostały świetnie ze sobą zgrane. Czerń połączona z różnymi odcieniami zieleni wygląda niesamowicie interesująco!
Nike Phantom znajdziesz tutaj
adidas Predator Freak EQT
Połączenie przeszłości z teraźniejszością, czy może być coś lepszego? Tak jest właśnie w przypadku modelu Predator Freak sygnowanym wyjątkowym stylem EQT. Adidas po raz pierwszy w historii połączył świat piłkarski z lifestylowym EQT i od razu musiało to dać piorunujący efekt! Naszym zdaniem, absolutny TOP!
adidas Predator Freak znajdziesz tutaj
New Balance Tekela V3+Alpha Flair Pack
Oj zaskoczył nas w tym roku New Balance dopasowując właśnie te kolory do kolekcji Alpha Flair Pack, którą mogliśmy podziwiać latem. Nowa Tekela zdominowała piłkarskie boiska dzięki swojej unikalności. W końcu została zaprojektowana z myślą o zawodnikach kreujących grę, to idealna definicja kontroli! Naszym zdaniem zdecydowanie zasługuje na swoje miejsce wśród wyróżnionych modeli i jeszcze na długo zostanie w naszej pamięci!
New Balance Tekela znajdziesz tutaj
Puma Future Z 1.1 – Faster Football 
W tych butach nic nie wymknie się spod Twojej kontroli! Puma Future Z to drapieżny styl, dzięki któremu stajesz się dyrygentem na boisku. Model którego twarzą jest Neymar to symbol kreatywnej gry i stawiania czoła wyzwaniom. Trzeba przyznać, że jesteśmy totalnymi fanami tego buta!
Puma Future Z znajdziesz tutaj
Adidas X Speedflow – Meteorite Pack 
W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć jednej z najgorętszych premier tego roku – adidas X Speedflow! Prędkość, szybkość i przyspieszenie możemy odmieniać w kontekście tego modelu przez wszystkie przypadki. Ultralekki model stworzony z myślą o najszybszych na boisku! Brak sznurowadeł i wyższy kołnierz sprawiają, że poruszasz się w nich niezwykle sprawnie i wygodnie. To właśnie ten model na co dzień użytkuje Lionel Messi, który stał się również twarzą adidas X SPEEDFLOW!
adidas X Speedflow znajdziesz tutaj
Jesteśmy bardzo ciekawi Waszego zestawienia, więc czekamy na komentarze!

Komentarze