TOP 5 bramek do domu i ogrodu w czasach koronawirusa!

Piłkarski klasyk mawiał, że bramki są dwie. To nieprawda, a w R-GOL.com mamy na to kilka niezbitych dowodów. Dziś przedstawimy Wam 5 najlepszych bramek różnego rodzaju, z których z powodzeniem możecie korzystać – zwłaszcza w czasach koronawirusa!

Wszystkie bramki w ofercie R-GOL.com znajdziecie tutaj, a teraz przechodzimy do zapowiedzianego rankingu.

Bramka Quickster Soccer Goal SKLZ 1,8×1,2 m

Wszystkie bramki firmy SKLZ są bardzo proste w obsłudze, a do ich rozłożenia wystarczy zazwyczaj tylko jedna osoba. Nie wymaga to także wielkiej krzepy czy niezwykłej inteligencji, całość jest skonstruowana w sposób intuicyjny i prosty. Prostota wykonania to wielki plus, ale zdecydowanie największą zaletą jest bez wątpienia mobilność oraz uniwersalność tych bramek. Bramka Quickster Soccer Goal SKLZ 1,8×1,2 m idealnie sprawdzi się nawet w niewielkim salonie, jako recepta na nudę spowoadowaną obostrzeniami. Bramka jest zapakowana w sposób bardzo kompaktowy, dzięki czemu można ją przenosić w bardzo łatwy sposób. Nie obawiajcie się także, że przy użytkowaniu tej bramki komukolwiek może stać się krzywda, całość jest bardzo lekka, brak jest aluminiowych czy metalowych elementów. Jedyną przeszkodą w użytkowaniu może okazać się wiatr, ale i na to znajdzie się rada – w zestawie znajdują się szpikulce, dzięki którym można przytwierdzić bramkę do podłoża. Bramkę Bramka Quickster Soccer Goal SKLZ 1,8×1,2 m znajdziecie tutaj.

Bramka GM Sport Smart Goal z przyssawkami 1,4×0,8 m

Jedyna na świecie bramka z przyssawkami to nie przelewki! Doskonale nadaje się na „halopodobne”, ale także na trawę, dzięki dołączonym przez producenta szpikulcom. Dzięki takim udogodnieniom nawet najsilniejszy wiatr, czy, co bardziej prawdopodobne, najsilniejszy strzał, nie zmienią ustawienia bramki. Co więcej, tę bramkę można rozłożyć i złożyć w mgnieniu oka, wystarczą dwa proste ruchy i bramka stoi. Najbardziej czasochłonne, bo ok. 2 minut, jest założenie siatki 😉 Potem można rozpocząć zabawę pełną parą! Ta bramka doskonale nada się do luźnych gierek 1vs1, ale także profesjonalnych treningów mających na celu poprawę precyzji podania. Ta bramka czeka na Was tutaj. A wszystko to można robić w domu czy ogrodzie!

Bramka Exit Coppa 2,2×1,7 m

Szukasz bramki, która doskonale sprawdzi się podczas treningu piłki nożnej w ogródku lub na małym boisku? Oto rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w Twoje potrzeby! Choć na początku może przerazić Cię liczba elementów, to końcowy efekt wart jest zachodu. Bramka jest bardzo stabilna i wygląda niezwykle profesjonalnie. Idealnie nadaje się do treningów w ogrodzie, a z doświadczenia wiemy, że pokochają ją przyszli bramkarze. Do zestawu została również dołączona specjalna płachta celnościowa, która wzbogaci zarówno zabawę, jak i trening. Żeby pierwszy kontakt z tą bramką nie był zbyt nieprzyjemny koniecznie zajrzyjcie tutaj i obejrzyjcie filmik montażowy.

Bramka Hudora Soccer Goal Stadium 3×2 m

Niemiecka firma Hudora nie od dziś słynie z doskonałej jakości produktów. Bramka, o której mowa jest stworzona z bardzo lekkich, aluminiowych materiałów  – cała konstrukcja waży zaledwie 16 kg. Dodatkową zaletę tej bramki jest bardzo przystępny system montażu – konstrukcja jest wyposażona w system zatrzasków, a poprzeczki i słupki są skręcane za pomocą śrub. Dodatkowo w zestawie znajdziemy 7 kołków do bezpiecznego zamontowania bramki oraz nylonową siatkę odporną na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Bramkę Hudora znajdziecie tutaj.

Przenośna bramka Pure2Improve 365 x 183 cm

Last but not least. Kolejna doskonała propozycja, raczej do ogrodu. Bramka ma ponad trzy metry szerokości i niewiele mniej niż dwa metry wysokości, przez co naprawdę dobrze imituje bramki znajdujące się na popularnych orlikach. Dzięki tego rodzaju bramce z łatwością przeniesiesz zabawę z boiska do swojego ogrodu. W skład zestawu wchodzi: metalowa rama, siatka, elementy kotwiące oraz torba do przechowywania i transportu bramki. Czas montażu i demontażu bramki to około 5 minut, lecz gwarantujemy, że przy każdym podejściu czas będzie się skracał. Lekka i mobilna bramka czeka tutaj.

 

Komentarze