Najbardziej utytułowany klub Europy przedstawia koszulki na nowy sezon

Gwiazdy Realu Madryt oraz wybrani kibice na całym świecie zaprezentowali w social media koszulki „Królewskich” na nowy sezon. Biała koszulka domowa nawiązuje do klasycznego stroju z 1902 roku. Wyjazdowa – w kolorze purpury – to hołd dla pięciu legendarnych piłkarzy znanych pod przydomkiem Quinta del Buitre.


Nowe koszulki Realu na sezon 2015/16 zostały przygotowane przez firmę adidas. Celem najbardziej utytułowanego klubu w Europie jest obrona Pucharu Mistrzów i zdobycie go po raz dwunasty, a także wywalczenie trzydziestego trzeciego tytułu mistrza Hiszpanii.
Gareth Bale, Marcelo, James Rodriguez, Karim Benzema i inni piłkarze „Królewskich” w meczach domowych grać będą w koszulkach nawiązujących do klasycznego stroju z 1902 roku. Odcień bieli jest nieznacznie ciemniejszy niż w modelach z poprzednich sezonów. Wrócił także klasyczny kołnierzyk, a po bokach znajdziemy trzy paski adidas w kolorze niebieskim.


Wyjazdowa koszulka odwołuje się do pełnej sukcesów przeszłości klubu. Kolor fioletowy to hołd dla pięciu piłkarzy, którzy stanowili o sile zespołu w latach osiemdziesiątych. Sanchis, Rafael Martín Vázquez, Míchel oraz Miguel Pardeza – znani jako Quinta del Buitre – zdominowali w tamtych latach hiszpański futbol.


W tym sezonie Real zdecydował się na nietypową premierę nowej koszulki – zamiast oficjalnej prezentacji na stadionie Santiago Bernabeu postawiono na social media. Największe gwiazdy zespołu – Marcelo, James Rodriguez, Bale, Benzema, Nacho oraz Zidane wysłali dedykowane paczki zawierające koszulki do fanów na całym świecie. Wśród nich znaleźli się zwykli kibice, freestylerzy, muzycy, aktorzy oraz YouTuberzy. Wszyscy prezentują zdjęcia nowych strojów osobom, które śledzą ich w kanałach social media.

Nowe stroje Realu znajdziecie w naszym sklepie internetowym R-GOL.com. Już teraz serdecznie zapraszamy!

Mkr/adidas.com

Komentarze