Nadszedł czas rewolucji. Przed Wami adidas Nemeziz!

To, o czym mówiło się od dłuższego czasu, stało się już faktem. Dziś adidas wypuścił swój od dawna zapowiadany rewolucyjny model butów Nemeziz, który od nowego sezonu zastąpi linię Messi.

Najnowszy model adidasa, który nazwano 17+ 360 AGILITY znacznie różni się od typowych butów piłkarskich – po założeniu bardziej przypomina on bowiem stopę owiniętą taśmą, co już na pierwszy rzut oka pokazuje, że mamy do czynienia z najwyższym poziomem dopasowania.

Przednią część buta stanowi materiał AGILITY KNIT 2.0, który w połączeniu z pozbawionym sznurowadeł systemem 360 AGILITY BANDAGE SYSTEM, który wzorowano na sportowej taśmie, wręcz idealnie przylega do stopy – dzięki temu otrzymujemy niebywały komfort podczas gry i możliwość kontroli piłki bez choćby najmniejszych zakłóceń.

Nie zapomniano również o podeszwie – tam najważniejszym elementem jest TORSIONFRAME, który zapewnia odpowiednie wsparcie podczas biegu i znakomitą mobilność podczas szybkich zwrotów.

fot. adidas

Nowością jest także DUAL LOCK COLLAR, czyli podwójny kołnierz przypominający dwa zachodzące na siebie elementy. Dzięki temu rozwiązaniu staw skokowy otrzymuje odpowiednie zabezpieczenie,wsparcie i dopasowanie.

Najnowsza linia od sezonu 2017/18 wejdzie do piłkarskiego świata zastępując serię butów Leo Messiego. Argentyńczyk dostanie od adidasa swój własny model Nemeziz, a oprócz niego w rewolucyjnej serii zagrają tacy zawodnicy, jak Roberto Firmino, Julian Draxler, Kasper Dolberg czy Timo Werner – szybcy, nieprzewidywalni, piekielnie utalentowani.

Seria Nemeziz powstała specjalnie dla zawodników, którzy chcą dzięki zwinności i szybkości zaskakiwać swoich rywali oraz zadawać im ciosy bez żadnego uprzedzenia. Dołącz do nich i wybierz swoją parę, która już niebawem pojawi się na R-GOL.com!

 

 

TS

 

Komentarze