Nadchodzi nowe – Puma Future 18 zaprezentowane!

Od pewnego czasu wiadomo było, że Puma planuje wprowadzić do gry kolejne nowe rozwiązania w kwestii butów piłkarskich, jednak teraz wszystko jest już jasne – producent oficjalnie zaprezentował, jak wyglądać będzie ich najświeższa linia, czyli Future 18.

Najważniejszym elementem tej linii wydaje się być absolutnie wyjątkowy system sznurowania Netfit, który mogliśmy zaobserwować już w przygotowanej do gry na twardych powierzchniach linii 365 Ignite Netfit. System ten charakteryzuje się zastosowaniem sieci specjalnych okienek, przez które można przeciągać sznurówki i wiązać but na niezliczoną ilość sposobów. Rozwiązanie to daje możliwość pełnego panowania nad dopasowaniem buta do stopy oraz indywidualnej personalizacji swojego obuwia – czegoś takiego w butach do gry w piłkę nożną na trawie jeszcze nie widzieliśmy! Dopasowanie buta do stopy wspomaga także zastosowanie wysokiego kołnierza, który był już stosowany we wcześniejszych modelach i, jak widać, odpowiednio spełnił swoją rolę. Poza technologicznymi nowinkami buty te wyglądają po prostu nieziemsko – połączenie czerni i żółci w wersji fluo w przedstawionej konfiguracji daje naprawdę znakomity efekt.

Buty, których twarzą jest francuski napastnik Antoine Griezmann, już niedługo trafią do sprzedaży. Nie zabraknie ich oczywiście na R-GOL.com!

Komentarze