Nadchodzi Finał Mistrzostw Polski Ligi Nike Playarena 2017!

W najbliższą sobotę (29 lipca) na boiskach Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej przy ul. Obrońców Tobruku 11 w Warszawie czekają nas wielkie emocje związane z piłką nożną 6-osobową – wtedy właśnie rozegrany zostanie turniej finałowy Mistrzostw Polski Ligi Nike Playarena 2017, którego stawką będzie tytuł najlepszej drużyny w kraju i awans do EMF Champions League. Firma R-GOL.com jest oficjalnym partnerem tego wydarzenia, dlatego przygotowaliśmy specjalne atrakcje dla wszystkich uczestników sobotniego finału!

Co przygotowaliśmy na zbliżające się wielkimi krokami wydarzenie na warszawskim Bemowie? Czekają na Was takie atrakcje, jak m.in. turniej w FIFĘ 17, zawody gry 1 na 1 w oktagonie, piłkarski bilard czy test butów z kolekcji Nike Solar Flare Pack. To oczywiście nie wszystko, bo nie odsłaniamy jeszcze wszystkich kart, dlatego polecamy śledzić całe wydarzenie na Facebooku – pod tym adresem nie tylko uzyskacie więcej informacji, ale także znajdziecie linki do zapisów na poszczególne turnieje.

Polecamy zajrzeć także na oficjalną stronę Ligi Nike Playarena – pod tym adresem uczestnicy wielkiego finału znajdą wszystkie niezbędne informacje dotyczące najważniejszych spraw związanych z weekendowym wydarzeniem.

Liga Nike Playarena  R-GOL.com – będzie się działo!

Komentarze