Mroczna Magista II

Tydzień po premierze Nike Magista II, na sklepowe półki trafiła nowa kolorystycznie odsłona tych butów. Do jaskrawych korków dołączyły mroczne, czarno-pomarańczowe Nike Magista Obra II FG.  To jednocześnie uzupełnienie o ostatni model kolekcji Nike Dark Pitch. Sprawdźcie jak prezentuje się ta nowość!

Mario Gotze, Blaise Matuidi czy David Luiz prawdopodobnie nie zdecydują się na wybór butów w tych barwach, wolą bardziej ekstrawaganckie kolory. Nike Magista Obra II to gratka dla fanów klasyki. Czarna cholewka uzupełniona jest pomarańczowymi wstawkami. To Swoosh na wewnętrznej i zewnętrznej stronie buta oraz nazwa modelu na pięcie. Ponadto, na tle czarnej podeszwy wyróżniają się trzy z czterech trójkątnych kołków i Swoosh pomiędzy nimi.

Nike Magista Obra II FG posiadają kołnierz wykonany w technologii Flyknit. Cholewka pokryta jest cienką, dzianinową warstwą NikeSkin, która pozwala korzystać z butów w każdych warunkach pogodowych. „Ball Texture” to zupełna nowość w postaci wypustek i wgłębień w przedniej części obuwia. Sposób wykonania czarno-pomarańczowego produktu Nike sprawia, że znajduje on zastosowanie zwłaszcza u kreatywnych piłkarzy środka pola. Zapewniają komfort użytkowania, niezawodną stabilność, odpowiednie czucie piłki i możliwość nagłych zwrotów.

Nike Magista Obra II FG już w sprzedaży! Zapraszamy na R-GOL.com.

DM

 

Komentarze