MrDheo to portugalski artysta graffiti, który zmienia świat sprzętu piłkarskiego. Za jego prace kochają go piłkarze. On także nie ukrywa swojej sympatii do zawodników. Personalizował buty dla takich graczy jak Mario Balotelli, Gökhan İnler, czy Emmanuel Frimpong. Ostatnio stworzył jedyne w swoim rodzaju Nike Tiempo dla Clinta Dempsey’a. Wyjątkowe buty trafią na aukcję charytatywną.
MrDheo to wyjątkowa postać. Z jednej strony genialny artysta, z drugiej fanatyk piłki nożnej. Z połączenia obu pasji powstała mieszanka wybuchowa. Portugalczyk za pomocą farb, których na co dzień używa tworzący wyjątkowe prace streetartowe, personalizuje piłkarskie buty. Ostatnio postanowił stworzyć wyjątkowe korki dla Clinta Dempsey’a.
11892348_877208742362138_3606639134630849451_o

Buty z Portugalii poleciały do USA. Trzeciego października zostaną zlicytowane, a cały dochód z aukcji trafi na konto Boys & Girls Clubs of King County. – Jestem zachwycony, kiedy moje prace mogą komuś pomóc – zaznacza MrDheo.

To nie pierwsza tego typu praca portugalskiego grafficiarza. MrDheo personalizował już wcześniej buty dla Mario Balotelli’ego, Gökhan İnlera, Emmanuel Frimponga, czy Paulo Machado. Co wyjątkowe w pracach Portugalczyka, to fakt, że personalizacji nie kończy na butach. Także opakowaniu nadaje unikatowy wygląd. Niżej znajdziecie galerię jego prac.

Na tym jednak miłość MrDheo do piłki nożnej się nie kończy. Oprócz tworzenia genialnych personalizacji, Portugalczyk uwiecznia wizerunki piłkarzy na murach. Oto kilka przykładów.

SzS

Komentarze