4 lutego odbyła się najnowsza, a zarazem pierwsza, prezentacja Nike w 2016 roku. Nowa kolekcja korków od amerykańskiego koncernu została wypuszczona pod nazwą Metal Flash Pack.

Cała kolekcja to połączenie żywych, rzucających się w oczy kolorów z metaliczną łyżwą. Kolorystyki łatwo wpadają w oko i znajdą wielu miłośników. My osobiście jesteśmy zachwyceni ich pięknem. Mamy początek roku i już jednego z kandydatów do miana najlepszej kolekcji roku. Pack składa się z czterech dobrze znanych silo: Mercurial, Hypervenom, Magista i Tiempo.

Głównym kolorem tworzącym kolorystykę Magista jest fiolet. Nie był wcześniej wykorzystany w tym modelu, ale musicie przyzna, że prezentuje się znakomicie. Charakterystyczna struktura cholewki została wykonana w zielono-niebieskim kolorze, idealnie uzupełnia podstawowy kolor cholewki. Całość uzupełnia czarne obramowanie swoosha, występujące w każdym z modeli.

Hypervenom bazują na kolorze Green Glow. Świetnie pasuje on do tego modelu. Nadaje życia tej serii poprzez swój jasny, chwytliwy odcień. Na całość składają się czarne sznurówki oraz charakterystyczna, czarno-miętowa grafika z tyłu buta oraz na podeszwie. Jest to jedna z lepszych kolorysty tego modelu.

Buty z linii Mercurial wykonano w kolorze pomarańczowym. Wyglądają wyjątkowo dzięki swojej intensywności i żywiołowości. Barwa idealnie pasuje do tego „dynamicznego” buta. Podeszwa, wykonana z włókna węglowego, posiada wstawki w miętowym kolorze i tradycyjnie nadaje uroku temu modelowi.

Ostatnim, naszym zdaniem wyróżniającym się z całej kolekcji modelem, jest Tiempo. Głównym kolorem w tym silo jest czerwień, a w zasadzie burgund. Projektanci weszli na wyżyny swoich możliwości i uzyskali piękne nasycenie tego koloru, które na pierwszy rzut oka może nie iść w parze z tym klasycznym modelem. Po krótkiej chwili jednak widać, że burgundowa barwa nadaje cholewce dostojnego, majestatycznego wyrazu.Uzupełnieniem całości są czarny język i sznurówki.

Nowa kolekcja będzie dostępna w naszym sklepie internetowym www.R-GOL.com.

Mkr


Komentarze