Misję „Rosja 2018” czas zacząć – zapraszamy do Oficjalnego Sklepu Kibica!

Skoro jesteśmy już pewni awansu do rosyjskiego Mundialu, to czas rozpocząć kibicowskie przygotowania! Czapki, koszulki, szaliki i inne kibicowskie gadżety – wszystko do znajdziecie w Oficjalnym Sklepie Kibica, do którego serdecznie Was zapraszamy!

Najnowszym hitem Oficjalnego Sklepu Kibica jest wyjątkowa biała koszulka Nike z napisem Polska Dawaj!„, którą na pewno kojarzycie z ostatniego eliminacyjnego meczu z Czarnogórą – dokładnie w takiej samej podopieczni Adama Nawałki pokazali się kibicom na PGE Narodowym. Teraz nie jest to wyłącznie produkt zarezerwowany dla piłkarzy – Wy również możecie ją kupić i nosić z dumą!

To oczywiście nie wszystko – Oficjalny Sklep Kibica oferuje Wam także koszulki meczowe z możliwością personalizacji, czapki, artykuły użytku domowego oraz przedmioty potrzebne do szkoły. Znajdziecie tam po prostu wszystko, czego potrzebuje prawdziwy kibic „Biało – Czerwonych”!

Sklep odwiedzić możecie na dwa sposoby – albo wchodząc na jego internetową stronę znajdującą się pod adresem sklep.laczynaspilka.pl, albo udając się do sklepu stacjonarnego R-GOL.com w Warszawie przy ul. Puławskiej 255 – to właśnie tam stworzona została specjalna strefa przeznaczona dla Oficjalnego Sklepu Kibica.

Nie czekajcie – przygotujcie się do Mistrzostw Świata w Rosji i koniecznie odwiedźcie Oficjalny Sklep Kibica Reprezentacji Polski!

Komentarze