Mercurial Superfly 360 X Kim Jones – wyjątkowa wersja dla Cristiano Ronaldo

Nike nie przestaje zwracać uwagi na swoje najnowsze dzieło, czyli serię Mercurial 360 – tym razem możemy zobaczyć wyjątkową kolaborację Amerykanów z brytyjskim projektantem, Kimem Jonesem. Efekt ich współpracy, czyli specjalne Nike Mercurial Superfly VI już we wtorek zostanie oficjalnie zaprezentowany na nogach Cristiano Ronaldo podczas meczu Ligi Mistrzów przeciwko Paris Saint-Germain.

Podeszwa oraz cholewka buta pokryte zostały grafiką przedstawiającą centki geparda, czyli najszybszego lądowego zwierzęcia na świecie. Nie jest to jedynie odwołanie do jego kosmicznej prędkości – w dzieciństwie Kim Jones dorastał w Afryce, ponieważ jego ojciec pracował w tym czasie w Kenii i Botswanie. Centki to nie jedyne detale poświęcone projektantowi – jego nazwisko umieszczono na płytce podeszwy, w logo serii Mercurial oraz na wewnętrznej wkładce buta. Nie ma co gadać – te buty są po prostu obłędne!

Cristiano Ronaldo wprawdzie wyszedł już w tych butach na trening, jednak oficjalna prezentacja wersji współtworzonej przez Kima Jonesa będzie miała miejsce już jutro podczas rewanżowego starcia Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain. Znając Portugalczyka, możemy spodziewać się bramkowego debiutu wyjątkowej wersji Nike Mercurial Superfly VI!

Buty z serii Nike Mercurial 360 znajdziecie w R-GOL.com pod tym linkiem.

Komentarze