Manchester United Never Follows

Do Realu Madryt, Chelsea Londyn, Juventusu Turyn i AC Milanu dołączył kolejny wielki klub biorący udział w kampanii reklamowej adidas pod nazwą First Never Follows. Tym razem niemiecka firma opublikowała nagranie z Manchesterem United.

Jak w poprzednich odsłonach serii filmów, tym razem również w wideo został wpleciony trzeci komplet trykotów, w których Czerwone Diabły będą walczyły najwyższe lokaty. Pod koniec nagrania widać wywieszone w szatni białe koszulki z szarymi wstawkami, które tworzą znane z domowych strojów sześciokąty inspirowane plastrami miodu. Kołnierzyk oraz wykończenie rękawów są wykonane także w ciemniejszym kolorze.

Film otwiera znany na wyspach raper Stormzy, który widząc zniszczony przez kibiców rywala bilbord przed stadionem, nie kryje swojego niezadowolenia. Potem akcja przenosi się na boisko treningowe Manchesteru United. Podczas zajęć ciężko pracują Wayne Rooney, Luke Show, David De Gea, Ander Herrera, Morgan Schneiderlin i Juan Mata. Sesja treningowa jest przerywana sparodyzowanami fragmentami przedsezonowych newsów telewizyjnych, plotek. W dalszej części wideo, skupiona i gotowa do walki drużyna szykuje się do wejścia na murawę.

Kampania First Never Follows z udziałem potężnych klubów, piłkarskich gwiazd i świetnych trenerów jest odpowiedzią na liczne plotki, dyskusje i szum wokół zawirowań na rynku transferowym przed startem sezonu 2016/2017.

Stroje i inną odzież Manchesteru United znajdziesz w naszym sklepie internetowym R-GOL.com.

DM

Komentarze