Mamy je jako JEDYNI w Polsce! adidas Predator Archive, czyli mieszanka wybuchowa

WOOOOOOOW! Cały czas zbieramy szczęki z podłóg i nie możemy się otrząsnąć po tym, co zaprezentował nam adidas. Predator Archive to kolekcja jakiej nie było od dawna! Mają ją tylko nieliczni, a my mamy ją jako JEDYNI W POLSCE!

Kolekcję adidas Predator Archive została stworzona, aby uhonorować niezwykłą, blisko 30-letnią historię linii Predator. Hołd stworzony temu unikatowemu modelowi stworzyli kolekcjonerzy i zajawkowicze legendarnych trzech pasków. Dzięki ich zaangażowaniu dostaliśmy w swoje ręce coś NIE-SA-MO-WI-TE-GO! Na jedną parę składają się DWA RÓŻNE BUTY, a w każdym znajdziemy elementy znane z poprzednich modeli!

Zapraszamy na podróż po niezwykłym świecie adidas Predator Archive!

adidas Absolado X

Wypuszczone na rynek na początku minionej dekady adidas Absolado X były używane m.in przez Davida Beckhama. Zapożyczono z nich charakterystyczne trzy paski, które w kolekcji Predator Archive znalazły się na zewnętrznej stronie lewego buta.

adidas Predator PowerSwerve

Przechodzimy teraz na wewnętrzną stronę lewego buta, gdzie widzimy elementy z zaprezentowanych w 2007 roku adidas Predator PowerSwerve. Buty, które zapewniały niespotykaną dotąd rotację były używane m.in przez Stevena Gerrarda.

adidas Absolute

Te buty światło dziennie ujrzały w 2006 roku i debiutowały podczas mundialu w Niemczech. Charakterystyczna gumka łącząca język z cholewką była nawiązaniem do klasycznych rozwiązań znanych ze starszych modeli. Białe paski na niebieskim tle trafiły także na Predator Archive – znajdziecie je na prawym bucie!

adidas Predator Pulse

Te buty, zaprezentowane w 2004 roku, przyniosły ze sobą sporą innowację, Power Pulse System. Dzięki tej technologii środek ciężkości buta był utrzymany bliżej miejsca, w którym cholewka stykała się z piłą w momencie strzału. Designerskie zdobienia na przedniej części korków znalazły też miejsce na cholewce Predator Archive, choć w nieco odmienionej wersji nawiązującej do NOWEGO PREDATORA, o którym więcej dowiecie się wkrótce…

adidas Predator

PIERWSZE PREDATORY Z 1994 – nie mogło ich zabraknąć w butach będących hołdem dla całej, ponadczasowej, linii. 26 lat temu zmieniło się oblicze butów piłkarskich! Cholewka Predatorów sprzed ponad ćwierć wieku została wykonana ze skóry krokodyla, co dobrze widać na nieco pomarszczonej, łuskowatej strukturze buta. Dokładnie takiego samego zabiegu dokonano w najnowszej kolekcji!

 

adidas Predator LZ

Nie zabrakło także nawiązania do jednego z najbardziej ikonicznych modeli początku minionej dekady. adidas Predator LZ był połączeniem zabójczej precyzji, szybkości i kolejnym krokiem na drodze do perfekcyjnych korków. Model znany ze swojego charkterystycznego designu był używany m.in Robina van Persiego u szczytu jego kariery.

Całości dopełnia stylowe pudełko, w którym znajdziemy owoc niezwykłej pracy firmy adidas!

Buty znajdziecie w wersji do gry w piłkę (lanki), jak i lifestylowej! Czekają na Was TUTAJ.

Komentarze