Romelu Lukaku zagra w Puma One!

Romelu Lukaku zmienia barwy! Co prawda Belg wciąż będzie występował w Manchesterze United, jednak od tej pory gole dla Czerwonych Diabłów będzie strzelał w korkach Puma One!

Wczoraj Romelu Lukaku oficjalnie stał się jednym z ambasadorów firmy Puma. Romans Belga z tą marką zaczął się stosunkowo niedawno, jednak droga napastnika do mariażu z niemieckim brandem była niezwykle kręta.

fot. Instagram

Lukaku zmiennym jest

Jeśli kiedykolwiek zarzuciliście jakiejś kobiecie brak zdecydowania, to powinniście jak najszybciej paść do jej stóp i błagać o wybaczenie. Nie ma bowiem drugiej tak niezdecydowanej istoty, jak napastnik reprezentacji Belgii.

Te nie, te też nie, te nie są dobre, te mnie gryzą. 

To nie jest zapis monologu usłyszanego w sklepie obuwniczym. Staramy się raczej wejść w skórę Romelu Lukaku, który ewidentnie ma pewne problemy z ostatecznym zdefiniowaniem swojego boiskowego outfitu. Producentów, których obuwia używał, można policzyć na palach jednej ręki (i zostanie jeszcze zapas), ale przyznacie, że w czasach, gdy czołowi piłkarze świata powiązani są wielomilionowymi kontraktami z markami sportowymi, takie niezdecydowanie jest co najmniej zaskakujące i może świadczyć o wielkiej elastyczności Belga.

4 września 2017 roku. Belgia gra na wyjeździe z Grecją. Zwycięża 2:1, a jedną z bramek zdobywa Romelu Lukaku. Na stopach korki marki adidas.

fot. Instagram

5 stycznia 2018 roku. Pucharowe starcie Manchesteru United z Derby County. Lukaku asystuje i strzela. Tym razem w butach od firmy… Nike z linii Mercurial. 

fot. Instagram

Swoosh na stopach Lukaku sprawdzał się doskonale. Szesnaście bramek w Premier League, wicemistrzostwo Anglii, niekwestionowana pozycja numer jeden w ataku Czerwonych Diabłów. Wydawało się, że tylko trzęsienie ziemi może zmienić decyzję Belga w kwestii doboru obuwia.

Sprawdźcie Wasze sejsmografy, bo nasze nic nie wykazały, ale nie ulega wątpliwości, że ziemia pod stopami Lukaku zadrżała. Zadrżała na tyle mocno, że Nike przeistoczył się w…

fot. Instagram

Puma One. To zdjęcie z jednego z ostatnich treningów reprezentacji Belgii. Podczas wczorajszego sparingu z reprezentacją Kostaryki Lukaku również wystąpił w butach z najnowszej kolekcji niemieckiego producenta. I znowu ustrzelił dwa gole. Dla wszystkich kibiców reprezentacji Belgii dobrą wiadomością jest to, że na mundialu Lukaku także wystąpi właśnie w tych korkach.

Puma One to najnowsza propozycja niemieckiego producenta na rosyjski mundial. W modelu tym zastosowano specjalny podwyższony stan cholewki w postaci skarpety wykonanej w technologii evoKNIT, która doskonale otula stopę, co wpływa na perfekcyjne dopasowanie, z kolei ultralekka podeszwa z tworzywa Pebax zapewnia wyjątkową szybkość i mobilność podczas boiskowych manewrów. Nie zapomniano też o odpowiednim czuciu piłki, które będzie możliwe dzięki zastosowaniu supermiękkiej skóry do wykonania cholewki.

To, czy Puma One sprawdzi się w sytuacjach podbramkowych sprawdzi, wraz z Sergio Aguero, czy Olivierem Giroud, Romelu Lukaku. Znając skuteczność Belga możemy się spodziewać, że ten po mundialu ten model stanie się sennym marzeniem wielu napastników.

Kolombo


Komentarze