Limitowane korki adidas Porsche Design X Football

Korki piłkarskie adidas Porsche Design X Football to efekt pracy, którą dwie wielkie firmy wykonały w celu połączenia swoich filozofii, wizji i zamiłowania do sportu. Tak powstało coś absolutnie eleganckiego, luksusowego i limitowanego.

Inspiracją w tworzeniu tego unikalnego modelu obuwia piłkarskiego były sztandarowe projekty obydwu marek. Koncern odzieżowy wniósł w projekt wartości ponadczasowego modelu Copa Mundial. Porsche odwołało się do swojej ikony jaką jest kultowa 911. Łącząc oba kultowe modele, inżynierowie byli skazani na sukces.

Clipboard

Adidas Porsche Design Sport X Football to buty piłkarskie wykonane z miękkiej kangurzej skóry. Komfort, wygoda i amortyzacja z tym związana są wyśrubowane do najwyższych poziomów. Jednocześnie materiał z jakiego wykonano cholewkę, gwarantuje odporność na przetarcia i zniszczenia. Dodatkowego smaczku dodają miedziane akcenty, jakimi Porsche podkreśliło swój wkład w ten projekt. Buty są ultralekkie, co powinno przełożyć się na szybkość i kontrolę nad piłką.

Adidas PDS X Football to połączenie funkcjonalności i luksusu od wieczka samego pudełka, w którym są serwowane, po końcówki sznurowadeł.

KrNa

Komentarze