Liga Narodów za pasem. Zobacz piłkę najnowszych rozgrywek UEFA!

Kolejne rozdanie, nie tylko w polskiej reprezentacji, czas zacząć. Już za parę dni wystartują rogrywki pod szyldem UEFA – Liga Narodów. Rozgrywki zupełnie nowe, świeże, oby zaskakujące i oby miłe dla kibiców biało-czerwonych. Nowy format rywalizacji, to i nowa piłka, która, możemy to napisać bez ogródek, zachwyca. 

Mówiąc o tej futbolówce nie sposób, już na sam początek, nie wspomnieć o jej wyjątkowej kolororystyce. Na pierwszy rzut oka to tylko kilka odcieni, które projektanci z adidasa umieścili na okrągłej bryle. Warto jednak przyjrzeć się bliżej i uruchomić szare komórki, wówczas dostrzeżemy, że paleta barw na piłce ma być odwzorowaniem zróżnicowania nacji na Starym Kontynencie. Kolory, tak jak i ludzie, różnią się od siebie, jednak tym, co często łączy, zamiast dzielić, jest właśnie piłka nożna. W tym przypadku mamy więc do czynienia nie tylko z wyjątkowo udaną propozycją, która bardzo dobrze będzie prezentować się w oku kamery, ale także ze swojego rodzaju manifestem kultorowo-etnicznym. To, czy UEFA jest organem, który w takie manifesty powinien „się bawić” pozostawiamy Waszej, drodzy czytelnicy, ocenie.

Jeśli chodzi o technologiczny aspekt tej futbolówki, to, jak zawsze, adidas stanął na wysokości zadania. Brak szwów oraz termiczne wgrzewanie łat to już standard, ale wciąż standard utrzymany na najwyższym poziomie. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych techonologii piłka nie będzie sprawiać psiukusów bramkarzom, gdyż tor jej lotu będzie przwidywalny, natomiast kontrola futbolówki jeszcze lepsza.

fot. Instagram

Oczywiście, najnowszą piłkę spod szyldu adidasa, którą już w najbliższy piątek zobacyzmy m.in w meczu Polaków z Włochami, możecie kupić na

[apester-exclude-playlist] 

Komentarze