Licytacja koszulek z autografem Czereszewskiego i gwiazd Stomilu. Pomóż klubowi

Ostatnio w Stomilu Olsztyn nie dzieje się najlepiej. Klub wpadł w tarapaty finansowe, dodatkowo nie pomaga odejście dotychczasowego prezesa i rezygnacja sponsora z finansowania klubu. R-GOL jako wieloletni partner i przyjaciel Stomilu nie może stać z założonymi rękoma. Na allegro pojawiły się właśnie dwie koszulki – z autografem Sylwestra Czereszewskiego oraz gwiazd Stomilu Olsztyn – cały zysk ze sprzedaży zostanie przekazany klubowi.

O akcji, którą zainicjował R-GOL pisaliśmy już wcześniej: 70 wyjątkowych koszulek, by pomóc Stomilowi Olsztyn. Właśnie ruszyliśmy z pierwszym etapem naszych działań. Właśnie dziś na allegro pojawiły się dwie koszulki ze styczniowego Stomil Cup.

* Jedna z autografem Sylwestra Czereszewskiego, uznanego przez fanów Stomilu za piłkarza 70-lecia – Koszulka Stomil Olsztyn Autografy Piłkarzy Unikat!

* Druga z podpisami wszystkich Gwiazd Stomilu, reprezentujących olsztyński klub podczas tej właśnie imprezy – Koszulka z Autografem CZERESZEWSKIEGO Stomil OKS

Zysk z tych dwóch aukcji powędruje na konto klubu. To jednak nie koniec. Oprócz wspomnianych pamiątkowych koszulek, już wkrótce do sprzedaży trafią pamiątkowe trykoty na 70-lecie klubu. Każda kosztować będzie 109,90 PLN.

Koszulek będzie 70, wyglądem będą nawiązywać do strojów obecnych i tych z pierwszego sezonu Stomilu w Ekstraklasie. Do tego napis „Duma Warmii” zamiast loga sponsora i hasło „Stomil Ponad Wszystko” w miejscu nazwiska. Numer? Oczywiście 70! No i herb klubu – specjalnie zmodyfikowany na 70-lecie.

Koszulki będą mieć również charakter „cegiełek”. Cały zysk z ich sprzedaży będzie bowiem przeznaczony na pomoc klubowi.

Komentarze