Letnia propozycja od Nike F.C.

Za oknem coraz wyraźniej widać wiosnę. Jednak myśli większości kibiców, kierują się już w stronę lata i gorących emocji związanych z czerwcowymi Mistrzostwami Europy we Francji. Jeśli Francja to koniecznie styl i elegancja. Poznajcie letnią kolekcję Nike F.C. 2016. Projektanci tej linii odzieży kierują się prostą zasadą:

“żyjemy piłką nożną, a nie tylko w nią gramy”

Pasja towarzyszy nam 24 godziny na dobę. Każdego dnia utożsamiamy się z nią a często nawet o niej śnimy. Miłość do piłki nożnej można podkreślić również poza boiskiem, czy stadionowymi trybunami. Do wyboru, poza koszulkami narodowych reprezentacji, stworzono linię w sam raz na ulicę. Klasyczne, ponadczasowe T-shirty, pasują do wszystkiego. Czujemy się w nich wygodnie, mniej formalnie ale stylowo. Zdecydowanie możemy pokazać się takiej garderobie na paryskich ulicach, bez obaw popełnienie modowego faux pas. Zdobiący koszulki emblemat Nike F.C. nie pozostawia złudzeń co jest naszą pasją.

Blaise Matuidi, na zdjęciu w koszulce, w “marynarskich” klimatach, będzie miał wyjątkową okazję wystąpić na europejskim czempionacie w roli gospodarza. Czym dla niego jest football?

“Piłka nożna, jest teraz moim życiem i była jego częścią od kiedy skończyłem pięć lat. Powiedziałbym, że to coś więcej niż tylko pasja. Jestem dumny z tego, że jestem profesjonalnym piłkarzem. To nie jest tak, że praca mnie inspiruje – tu chodzi o radość, którą czerpię z gry w piłkę.”

Kolekcja Nike F.C. 2016, jest już dostępna w naszym sklepie R-GOL.com. Zapraszamy do zapoznania się z lifestyle`owym asortymentem Nike F.C.

Krystu

Komentarze