Space Dust – dedykowana kolorystyka dla Leo Messiego

Najlepszy piłkarz świata zasługuje na najlepsze buty. Niemiecki koncern właśnie zaprezentował nową kolorystykę dedykowaną Argentyńczykowi, nazwaną Space Dust.

Kolorystyka została utworzona z połączenia neonowozielonej i czarnej barwy. Buty z silo Messi zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o graczu Barcelony. Przy ich tworzeniu skupiono się na szybkości oraz zwinności, by jak najlepiej dopasowały się do jego stylu gry.

Nowa odsłona buta ostała pokryta neonową zielenią. Cholewkę wykonano w technologii Galaxy Print Upper. But oferuje idealne dopasowanie oraz niezrównaną przyczepność na boisku.

Warto również dodać, że Leo nie korzysta z najwyższego modelu, X16+ Pureagility, a z niższej, standardowej wersji X16.1. Cholewka tego buta, nazwana przez producenta Agilityknit, została stworzona z syntetycznego materiału, który ma zapewnić odpowiedni komfort, dopasowanie oraz jak najlepszy kontakt z piłką, by móc ją kontrolować jak zawodnik Barcelony. Podeszwa messiGAMBEREAX wraz z unikatowym kształtem kołków zapewnia nienaganną przyczepność oraz największą szybkość, by być zawsze krok przed przeciwnikiem.

Nowa kolorystyka Messi16 Space Dust wkótce dostępna na www.R-GOL.com.

Mkr

Komentarze