Leo Messi – wybuchowa forma argentyńskiego zawodnika

Leo Messi musiał ostatnio pauzować przez trzy mecze z powodu kontuzji. Przez ten czas naładował swoje akumulatory i teraz jest nie do zatrzymania. Argentyńczyk po prostu niszczy rywali.

215 minut, 6 goli i asysta – tak prezentują się niesamowite liczby Messiego po powrocie na boisko. Pierwszą ofiarą Pchły po pauzie było Deportivo La Coruna. Co prawda Leo zagrał w tym spotkaniu 35 minut, ale wpisał się na listę strzelców zaraz po wejściu na murawę. Następnym przeciwnikiem był Manchester City w ramach 3 kolejki Ligi Mistrzów i znów byliśmy świadkami popisu Messiego – 3 gole i asysta. Samodzielnie wręcz rozgromił drużynę prowadzoną przez byłego szkoleniowca Blaugrany – Pepa Guardiolę. W ostatni weekend ofiarą zawodnika z numerem 10 była Valencia, której zaaplikował 2 gole. Człowiek maszyna!

W niesamowitej grze argentyńskiemu zawodnikowi pomaga but stworzony specjalnie dla niego – adidas Messi 16.1. Model ten to druga generacja silo z szyldem niemieckiego koncernu i samego Messiego. Cholewka buta, nazwana przez producenta Agilityknit, została stworzona z syntetycznego materiału, który ma zapewnić odpowiedni komfort, dopasowanie oraz jak najlepszy kontakt z piłką, by móc ją kontrolować jak zawodnik Barcelony. Podeszwa messiGAMBEREAX wraz z unikatowym kształtem kołków zapewnia nienaganną przyczepność oraz największą szybkość, by być zawsze krok przed przeciwnikiem.

adidas Messi 16.1 są dostępne na R-GOL.com.

Mkr

Komentarze