Leo Messi na dłużej z adidasem

Leo Messi podpisał przed kilkoma dniami nową umowę sponsorską z firmą adidas. Napastnik Barcelony występuje w sprzęcie z trzema paskami już od 2006r.

Argentyńczyk pochwalił się na Facebooku zadowoleniem, że będzie mógł współpracować z adidasem przez wiele następnych lat. Do tego postu dołączył zdjęcie z widocznym kontraktem. Nieznane są jeszcze bliższe szczegóły nowej umowy, lecz spekuluje się, że będzie ona obejmowała 5-krotnego zwycięzcę Złotej Piłki i niemiecki brand do końca jego kariery.

adidas dostarcza obecnie Atomowej Pchle model Messi 16.1 z kolekcji Blue Blast Pack. Model ten to druga generacja silo z szyldem niemieckiego koncernu i samego Messiego. Cholewka tego buta, nazwana przez producenta Agilityknit, została stworzona z syntetycznego materiału, który ma zapewnić odpowiedni komfort, dopasowanie oraz jak najlepszy kontakt z piłką, by móc ją kontrolować jak zawodnik Barcelony. Podeszwa messiGAMBEREAX wraz z unikatowym kształtem kołków zapewnia nienaganną przyczepność oraz największą szybkość, by być zawsze krok przed przeciwnikiem.

adidas Messi 16.1 są dostępne na www.R-GOL.com.

Mkr

Komentarze