Legendy adidasa wracają w limitowanej edycji!

Każdy kibic piłkarski z utęsknieniem czeka na powrót Ligi Mistrzów. To uczucie tęsknoty za najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich towarzyszy nam rok w rok. Tymczasem w tym roku dodatkowo powracają prawdziwe legendy boisk! Poznajcie je bliżej!

adidas F50 Ghosted

Srebrne jak puchar Ligi Mistrzów adidas F50 Ghosted to prawdziwy powrót do przeszłości. Cholewka inspirowana jest modelem F50 z 2011 roku. Niezmiennie, korki te będą idealnym wyborem dla zawodników bazujących na szybkości i przyspieszeniu. Obie te cechy podkręci podeszwa z wstawką z włókna węglowego Carbitex. W takich korkach pozostaje tylko ruszyć po kolejne trofea!

Nowe adidas F50 Ghosted UCL znajdziesz tutaj

adidas Predator Pulse

Model, który przyspiesza bicie serca każdego miłośnika piłkarskiej klasyki. W wydaniu inspirowanym Ligą Mistrzów Predatorze Pulse nie brakuje jednak nowoczesnej technologii. Jest nią przede wszystkim dzielona podeszwa zewnętrzna, która pozwala nam kontrolować sytuację na każdym kroku. Nie zabrakło naturalnie największego symbolu klasycznych Predatorów, czyli charakterystycznego języka.

Nowe adidas Predator Pulse UCL znajdziesz tutaj

Komentarze