Legendarna Copa Mundial w nowych barwach!

Prawdziwa ikona piłki nożnej. Na pierwszy rzut oka rozpozna je każdy znawca futbolu. Najlepiej sprzedające się buty piłkarskie w historii, w których mecze rozgrywały takie legendy jak Beckenbauer, Rummenigge, Platini czy Zico. Copa Mundial kojarzy nam się z czarno-białymi, klasycznymi butami. Adidas postanowił to zmienić nowym modelem Copa Mundial Primeknit.

Na naszych oczach dokonała się  prawdziwa rewolucja! Dla kolekcjonerów sama Copa Mundial jest absolutnym oczkiem w głowie. Tymczasem jesteśmy świadkami premiery, która wywraca do góry nogami nasze wyobrażenie o tym kultowym modelu, którego historia sięga niezapomnianych dla Polaków Mistrzostw Świata z 1982 roku.

Odważna kolorystyka to ryzykowny krok ze strony niemieckiego producenta. Pasjonatom piłki i sprzętu piłkarskiego może nie spodobać się zerwanie z czarno-białą tradycją. Czy jednak nie warto pozwolić czasem na nieco nieszablonowe podejście? Copa Mundial Primeknit jest butem niezwykle intrygującym i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych modeli. Jest zbyt nowoczesny na klasyczne obuwie piłkarskie, ale i zbyt klasyczny w porównaniu z nowościami na rynku.

Jeśli chodzi o zastosowane w butach rozwiązania technologiczne również mamy rewolucję. Klasyczna wyściółka z luksusowej skóry wzbogacona została o nowoczesną cholewkę Primeknit. Taka mieszanka daje nam doskonałe dopasowanie do naszej stopy. Decydując się na Copa Mundial Primeknit dostajemy klasyczne buty z mnóstwem zalet nowoczesnego obuwia.

Nowe Copa Mundial Primeknit znajdziesz tutaj

Komentarze