Lachu i Lotar w R-GOL.com Warszawa

Koniec wakacji nie oznacza końca emocji w R-GOL.com Warszawa. Wręcz przeciwnie, w ostatni poniedziałek przy Puławskiej 255 działo się wiele – odwiedziny Lacha i Lotara wywołały prawdziwą euforię.

W centrum piłkarskim na warszawskim Służewiu zorganizowano dwa równoległe eventy. Ci, którym piłka nożna wciąż kojarzy się głównie z bieganiem własnymi nogami po zielonej murawie mogli się zmierzyć w turnieju 1v1 pod okiem Lotara, który bacznie przyglądał się widowisku. Z kolei Ci, dla których bardziej interesująca jest wirtualna rozgrywka mieli niepowtarzalną okazję by zmierzyć się z jednym z najbardziej znanych YouTuberów w Polsce – Lachem.

Poziom obu turniejów był niezwykle wysoki. Na boisku aż roiło się od niezwykle uzdolnionych piłkarzy, których sztuczki techniczne zapierały dech w piersiach. Nie inaczej było podczas rywalizacji w grze FIFA 18, gdzie zobaczyliśmy wiele niezwykłych bramek, tricków rodem Galactic Football, a nie zabrakło także okazji do gromkiego śmiechu.

Wydarzenie w R-GOL.com Warszawa przy Puławskiej 255 to nie pierwszy i na pewno nie ostatni taki event! Pełną relację z wczorajszego dnia znajdziecie na naszym Instagramie, a już dziś możemy Was zaprosić na kolejną edycję Tango League Warsaw, która tym razem odbędzie się w hali warszawskiej Gwardii. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj!

Komentarze