Krzysztof i Jakub Bąk testują buty od R-GOL.com

Niedawno ekipa R-GOL wyruszyła w drogę do Bytowa. W miejscowości w województwie pomorskim spotkaliśmy się z „Bączkami”, czyli Jakubem i Krzysztofem Bąkami- piłkarzami miejscowej Bytovii. Celem podróży było przetestowanie butów piłkarskich z oferty sklepu R-GOL.com. Pod lupę wzięliśmy Mizuno Morelia Neo Mix Yellow/Black oraz Puma evoPOWER 1.3 FG.

Pierwszy model to azjatycki produkt. Marka Mizuno jest uznana na całym świecie, zwłaszcza dzięki jakości wykonania. Cholewka Morelia Neo wykonana jest z naturalnej skóry kangurzej. Podeszwa jest wyposażona w długie i okrągłe korki, które zapewniają doskonałą przyczepność. W przedniej części podeszwy znajdują się specjalne nity wzmacniające i przedłużające żywotność buta.

Zapytany o swoje odczucia związane z użytkowaniem korków Mizuno, młodszy z duetu „Bączków” – Jakub – był raczej zadowolony z testowanego obuwia. Zwrócił uwagę na stabilność stopy w bucie, komfort z użytkowania i jakość wykonania. Jedynym minusem według Jakuba Bąka są zbyt szerokie kołki, które nie zawsze się sprawdzają. Jaką ocenę w 6-stopniowej skali wystawił japońskim butom młody piłkarz Bytovii Bytów?

Krzysztof Bąk poddał swojej ocenie model Puma evoPOWER 1.3 FG. Korki te wykonane zostały dla piłkarzy ceniących wygodę oraz precyzję zagrań. Wybrał je m.in. Olivier Giroud z Arsenalu Londyn. Testowane przez obrońcę Bytovii buty przeznaczone są do gry na naturalnej, suchej nawierzchni. Wykonane są z syntetycznego materiału najwyższej jakości.

Według starszego „Bączka” ciężko znaleźć minusy testowanych korków. Podczas treningu odczuwał komfort użytkowania. Mimo tego, że cholewka wykonana jest z materiałów syntetycznych, stopa idealnie dopasowała się do buta. Gdyby istniała konieczność, Krzysztof Bąk bez strachu mógłby podczas pierwszego użycia ubrać Puma evoPOWER 1.3 FG na mecz.

Zarówno korki Mizuno Morelia Neo Mix Yellow/Black, jak i Puma evoPOWER 1.3 FG znajdziecie w ofercie sklepu internetowego R-GOL.com.

DM

Komentarze