Królowie strzelców cz. 3 – Robert Lewandowski

Zapraszamy na kolejny artykuł z serii. Poniżej zajmiemy się sylwetką naszego najlepszego piłkarza oraz kapitana Reprezentacji Polski, a także zawodnika Bayernu Monachium – Roberta Lewandowskiego.


Robert ma za sobą bardzo udany sezon. Grał dużo, a co najważniejsze bardzo dobrze. Dostawał wysokie oceny za swoje występy i był motorem napędowym ataku drużyny z Monachium. W sezonie 2015/2016 niemieckiej Bundesligi zdobył 30 goli odebrał armatę za miano najlepszego strzelca niemieckiej najwyższej klasy rozgrywkowej. Dodatkowo, Polak jest pierwszym zawodnikiem od 39 lat, który zdobył 30 bramek w sezonie w Bundeslidze.


As naszej kadry preferuje grę w modelu Nike Hypervenom Phantom II. Model ten został zaprezentowany w 2013 roku i jest dedykowany piłkarzom posiadającym naturalny ciąg na bramkę rywala. Phantom II zostały wykonane z materiału NikeSkin, zapewniającego dobre czucie piłki i odpowiedni komfort użytkowania. Po wewnętrznej stronie oraz nad palcami, na powierzchni cholewki, można zauważyć rowki, które tworzą charakterystyczną fakturę cholewki drugiej generacji Hypervenom. W modelu tym możemy również wyróżnić takie elementy jak Flywire czy Dynamic-Fit Collar. Podeszwa typu FG to połączenie w większości okrągłych i podłużnych kołków. Bardzo fajnym akcentem jest grafika umieszczona na podeszwie.


Nike Hypervenom Phantom II dostępne są w naszym sklepie internetowym R-GOL.com.

Mkr

Komentarze