Kreuj. Reaguj. Nowe Furon i Visaro od New Balance

Trochę szarości i pomarańczy. New Balance zaprezentował najświeższe wydanie butów piłkarskich Furon i Visaro właśnie w takich barwach. Kreowanie gry i odpowiednia reakcja na boisku, to hasła przewodnie butów, których premiera odbędzie się w R-GOL.com Warszawa już w najbliższą sobotę.

New Balance Furon 2.0 to korki stworzone przede wszystkim dla graczy dysponujących dużą szybkością i skutecznie wykańczających nadarzające się okazje strzeleckie. W tym celu wyposażono je w ultralekką, jednoczęściową cholewkę w jasnopomarańczowym kolorze. Szare wstawki występują w okolicach sznurowania, zapiętka oraz na wewnętrznym, charakterystycznym znaku N. Białe oznaczenie New Balance znajduje się za to na zewnętrznej stronie buta. Podeszwę tworzy cienka płytka z systemem Fantom Fit, który ma za zadanie wspierać stopę podczas poruszania się po boisku i dodatkowo ją stabilizować. W New Balance Furon 2.0 zobaczymy m.im. Alvaro Negredo, Jesusa Navasa i Kevina Mirallasa.

Model New Balance Visaro 2.0 przykuwa uwagę ciekawą fakturą przypominającą plastry miodu. Tworzą je tzw. Sweetspot, czyli wytłoczona struktura 3D pokryta delikatnym materiałem Ariaprene. To buty stworzone dla graczy kreujących grę. Stąd nietuzinkowe wykonanie cholewki, która wspomaga piłkarzy w kontrolowaniu futbolówki. Poprawie, w porównaniu z poprzednią wersją obuwia, uległa podeszwa. Projektanci skorzystali przy jej tworzeniu z technologii Super-Flex , który daje wyjątkowy kontakt z podłożem. W New Balance Visaro 2.0 zastosowano także specjalny układ korków ze strefą Rotation Zone. Dzięki niej, nagłe zwroty na boisku nie stanowią kłopotu.

Nowe korki spod znaku NB trafią do sprzedaży już jutro. W sobotę za to odbędzie się premierowa prezentacja Furon i Visaro, którą wspólnie z New Balance przeprowadzimy w R-GOL.com Warszawa! Tego dnia odwiedzi nas także Krzysztof Golonka! Wydarzenie zaczyna się o godzinie 11:00. Jeśli jeszcze nie dołączyliście do wydarzenia, zróbcie to już teraz w tym miejscu.

Korki New Balance znajdziecie na R-GOL.com.

DM

Komentarze