Kreatywność wyniesiona na najwyższy poziom

Dla wielu z nas futbol to coś więcej niż tylko gra. Każdy ma jego inną definicję i inne podejście emocjonalne. Nazywany jest czasem religią, wspólnym językiem czy stylem życia. Puma przedstawiając Future Z Creativity wychodzi na przeciw tym, dla których piłka nożna jest sztuką. Teraz każdy może zostać kreatorem na boisku i poza nim!

Trudno o lepszego ambasadora kreatywności niż najwyższej klasy piłkarski artysta – Neymar. Jego styl w stu procentach definiuje przesłanie jakie niesie za sobą Creativity pack. Graj według własnej wizji, twórz na boisku rzeczy niebanalne i nie daj przewidzieć przeciwnikowi ani jednego ruchu. Niech każdy Twój krok będzie osobnym dziełem!

Inspirowane ulicznym stylem

Creativity pack czerpie garściami ze sztuki ulicznej, w której najbardziej liczą się oryginalność i wolność wizji.  Kreatywność nie ma żadnych granic, więc Puma postanowiła zaczerpnąć inspirację z nowego źródła. Mix boiska i ulicy daje nam unikatowy wygląd, którego nie sposób przeoczyć w obu miejscach. Kolorystyka jest śmiała i odważna, bo każdy artysta musi być świadomy swojej wartości i tworzonego dzieła.

Dla łamiących konwenanse

Buty Future Z Creativity stworzono w hołdzie dla najbardziej ekscytujących i kreatywnych piłkarzy. But opiera się na adaptacyjnej opasce kompresyjnej FUZIONFIT+, która zapewnia optymalną blokadę i wsparcie dla ekstremalnych ruchów. Cholewka wykonana jest z innowacyjnej dzianiny pokrytej cienką warstwą GripControl Pro, która zapewnia doskonałe czucie i kontrolę nad piłką. Unikalna, nowoczesna podeszwa Dynamic Motion System została zaprojektowana z myślą o zaawansowanej przyczepności i kontroli biegu.

Nowe Future Z oraz ubrania z Creativity pack znajdziesz tutaj

 

 

 

Komentarze