Koszulka mistrzów świata juz w R-GOL.com

Dwie gwiazdki na koszulce to powód do radości i z pewnością każdy kibic reprezentacji Trójkolorowych pęka z dumy mogąc przywdziać koszulkę dwukrotnych mistrzów świata. Teraz także i Wy możecie poczuć tę niezwykłą euforię, bo trykot francuskiej kadry czeka na Was w R-GOL.com!

Jest tylko jedno miejsce w Polsce, w którym możecie zaopatrzyć się w tę wyjątkową koszulkę – tym miejscem jest sklep piłkarski R-GOL.com! Wyjątkowy trykot reprezentacji Francji z dwoma gwiazdkami, będącymi symbolem ich kolejnego mundialowego triumfu, tylko czeka, by wpaść w Wasze ręce.

Koszulka z dwoma gwiazdkami to urzeczywistnienie marzeń, którymi żyła cała piłkarska Francja od 1998 roku. Teraz ta mrzonka stała się jawą, a złote pokolenie francuskich piłkarzy jest na ustach kibiców na całym świecie. Swoją niepowtarzalność trykot zawdzięcza także obecności charakterystycznego logo Nike. Firma zza Wielkiej Wody mundial w Rosji może zapisać jako swój ogromny sukces, bo wreszcie, po wielu latach starań, nie pozostawili złudzeń i zostawili konkurencję daleko w tyle jeśli chodzi o liczbę piłkarzy i reprezentacji, które wybrały produkty rodem z Ameryki.

Jeśli chcecie identyfikować się z najlepszymi to nie ma ku temu lepszej okazji. Koszulkę mistrzów świata znajdziecie tutaj!

Komentarze