Koszulka #AktywnePiłkarki już w R-GOL.com

Reprezentantka Polski i zawodniczka Juventus FC – Aleksandra Sikora – może być wzorem do naśladowania dla wielu dziewcząt, które marzą o piłarskiej karierze. Stąd pomysł na projekt #AktywnePiłkarki, którego oficjalne koszulki możecie znaleźć w R-GOL.com!

Kim jest aktywna piłkarka? To dziewczyna, grająca w piłkę nożną, która każdego dnia, w każdej godzinie chce być coraz lepsza. To zawodniczka, która dba o swoją formę i zdrowie także w dni wolne. Sama jestem aktywną piłkarką i wiem, że jest nas coraz więcej, dlatego z wielką chęcią dołączę do tego projektu DLA NAS! 

Kobiecy futbol zyskuje na popularności, także w Polsce. Kolejne rzesze młodych dziewcząt uprawiają piłkę nożną, poświęcając się jej bez reszty. Stąd pomysł na bezprecedensową akcję, dzięki której zawodniczki z całego kraju mogą się poczuć jak wielka, zrzeszona pod jednym, piłkarskim sztandarem, rodzina. Ciężka i rzetelna praca przynosi oczekiwane owoce, czego najlepszym przykładem jest pomysłodawczyni kampanii, Aleksandra Sikora, która może być wzorem do naśladowania dla wszystkich młodych adeptek.

Koszulka #AktywnePiłkarki to produkt wykonany z materiałów najwyższej jakości. Przewiewny trykot doskonale dopasowuje się do kształtu sylwetki i zapewnia komfort w każdej boiskowej sytuacji. Napisy na koszulce są wykonane metodą sublimacji, co czyni je trwałymi i niewrażliwymi na działanie wysokich bądź niskich temperatur.

Jeśli to właśnie takiego trykotu brakuje w Waszej garderobie to czym prędzej klikajcie tutaj i sięgnijcie po tę nowość!

Komentarze