Korki na każdą pozycję. Sprawdź te modele!

Omówiliśmy już korki rekomendowane przez nas na każdą pozycję. Pora więc na małe podsumowanie, vademecum, wiedzę w pigułce!

Korki dla bramkarza i środkowego obrońcy

Na tych pozycjach liczy się przede wszystkim stabilizacja i zmniejszenie ryzyka pomyłki do minimum. Jeśli grasz na tej pozycji, to potrzebujesz solidnych korków, które pomogą Ci przetrwać niejedną nawałę przeciwnika. Jeśli przyjdzie Ci grać na zroszonych czy grząskich murawach, nie zapomnij o podeszwie typu SG, czyli popularnych wkrętach. Dzięki temu Twoja przyczepność będzie na najwyższym poziomie i zdołasz przeciwstawić się ofensywie rywali.

Rekomendowane korki

Korki dla bocznego obrońcy

Grając na boku obrony musisz wykazać się zarówno doskonałą grą w defensywie, jak i w ofensywie. Nowoczesny futbol nie uznaje kompromisów, a chcąc pozostać w czubie musisz pokazać pełnie swoich umiejętności. Potrzebujesz więc korków, które sprawdzą się w każdych warunkach, w każdym sektorze boiska, które wyeksponują Twoje zalety – szybkość, dokładność podań i nierzadko drybling.

Rekomendowane korki

Korki dla środkowego pomocnika

Kreacja to Twoje drugie imię, a lewą i prawą nogą mógłbyś wiązać krawaty. Znamy Cię dobrze, pora byś Ty poznał korki, które wzniosą grę na wyższy poziom. Przede wszystkim potrzebujesz butów, w których piłka będzie Cię słuchać. Kontrola i idealne czucie futbolówki to podstawa w środku pola, bez tego ani rusz! Warto więc zwrócić się w stronę korków, które pozwolą Ci sięgnąć piłkarskich gwiazd.

Rekomendowane korki

Korki dla skrzydłowego

W Twojej grze dominuje drybling i przyspieszenie, potrzebujesz więc korków, które umożliwią Ci skorzystanie z pełnego wachlarza Twoich umiejętności. Buty muszą być lekkie i wspomagać Twoje częste zmiany kierunku biegu. Nie zapomnij jednak, że czasem zejdziesz do środka boiska, więc potrzebujesz krzty kreatywności właściwych dla “dziesiątki”. W proponowanych przez nas korkach będzie o to łatwiej!

Rekomendowane korki

Korki dla napastnika

W polu karnym interesuje Cię tylko jedno – gol wbity przeciwnikowi. Nie ważne, czy trafisz w okienko, czy w środek bramki – ważne, żeby wpadło. Tak, jak strzelec wyborowy dysponuje doskonałym karabinem, tak i Ty musisz mieć na nogach najlepszy sprzęt, aby bez litości razić swoich rywali.

Rekomendowane korki

 

Mamy nadzieję, że nasza seria Ci pomogła! Zaglądaj do nas częściej po więcej porad i ciekawostek rodem z piłkarskich boisk!

 

Komentarze