Konkurs R-GOL.info i adidas Polska: „Błyśnij jak Messi!”

Leo Messi nas wczoraj zafascynował. Nie tylko nas. Na jego grę z rozdziawionymi ustami patrzył cały świat. I słusznie. Leo grał nieziemsko.

Jego postawa w starciu z Bayernem zainspirowała nas tak bardzo, że wspólnie z adidas Polska postanowiliśmy zorganizować specjalny konkurs poświęcony jego osobie. Wszak Messi związany jest z niemiecką marką od lat. Hasło naszej akcji? „Błyśnij jak Messi!”. Zobaczymy, komu się uda… 😉

Do zgarnięcia – ochraniacze na piszczele w rozmiarze S i M z adidasowej kolekcji dedykowanej Leo Messiemu (widoczne na zdjęciu) oraz 11 worków na piłkarskie buty e-Sklepu R-GOL.com.

Dodajmy jeszcze, że to dopiero pierwszy, bardzo delikatny, konkurs z całej serii piłkarskich zabaw, które szykujemy dla Was z adidas Polska.

Tym razem wygrać jest dziecinnie łatwo. Wystarczy:

1. na adres konkursy@R-GOL.com przesłać nam zdjęcie przedmiotu ze swojej piłkarskiej kolekcji związane z Leo i marką adidas (np. zdjęcie korków z jego linii, koszulkę reprezentacji Argentyny lub… po prostu jego plakat w korkach albo koszulce od adidasa); UWAGA! W tytule maila należy wpisać „Błyśnij jak Messi!”;

2. napisać w komentarzu pod niniejszym wpisem (całkowicie subiektywnie), jaki jest największy boiskowy atut Messiego;

3. wyrobić się w terminie. Termin nadsyłania prac to 10 maja.

Spośród przysłanych zdjęć i typów co do atutów Messiego wybierzemy 11 takich, które spodobają się nam najbardziej. Dwie najfajniejsze prace nagrodzimy ochraniaczami i workami na korki, a pozostałych dziewięć workami.

A później… zapraszamy na kolejne konkursy z R-GOL.info!

PG

Komentarze