Koniec sezonu początkiem nowości – adidas Dust Storm wchodzi do gry!

Początek czerwca, koniec sezonu, w którym do rozegrania pozostał już tylko finał Ligi Mistrzów – zawodnicy powoli wchodzą już w fazę odpoczynku, jednak tempa nie zwalnia adidas, który nie poprzestał na wprowadzeniu rewolucyjnej serii Nemeziz. Czas na kolejną nowość – kolekcję Dust Storm Pack!

„ROZPAL STADIONY DZIĘKI ELEKTRYZUJĄCEJ SZYBKOŚCI.”

Najważniejszą nowością kolekcji Dust Storm jest kolejna generacja modelu X, a konkretnie X 17+ Purespeed w efektownej srebrnej kolorystyce w turkusowymi elementami. Buty te wyposażono w nowoczesną kompresyjną cholewkę, która już po jego założeniu doskonale dopasowuje się do stopy i daje niesamowity komfort podczas gry, zaś jej pleciona struktura umożliwia naturalną swobodę ruchu i daje wyjątkową stabilizację. Model ten pozwala też na niezwykle precyzyjną kontrolę piłki dzięki pozbawionej sznurowadeł miękkiej konstrukcji Purecut (jedynie w najwyższym modelu 17+) oraz systemowi Non Stop Grip, czyli czyli cienkiej warstwie wypukłych punktów na cholewce. Seria, której twarzą jest Luis Suarez, to prawdziwy „must-have” dla wszystkich piekielnie szybkich napastników.

Pozostałe modele specyfikacją w niczym nie różnią się od poprzednich wersji, a otrzymały jedynie nową kolorystykę – w serii ACE zastosowano przejście z koloru grafitowego w okolicy pięty do bieli na przedniej części buta, zaś białe Copy uzupełniono o turkusowe elementy pięty i podeszwy.

„ACE 17 – ABSOLUTNA KONTROLA”

„COPA 17 – ZDEKLASUJ WSZYSTKICH”

Buty z najnowszej serii Dust Storm znajdziecie już na R-GOL.com!

 

TS

Komentarze