Komfort. Prewencja urazów. Regeneracja. Wypróbuj odzież kompresyjną CEP

CEP to czołowy producent odzieży kompresyjnej na sportowym rynku. Z nieopisanych zalet produktów korzystają najlepsi sportowcy świata. Przekonaj się i Ty!

Wśród oferty firmy CEP coś dla siebie znajdą zarówno biegacze, kolarze, triatloniści, jak i piłkarze, siatkarze czy koszykarze. Na R-GOL.com już teraz możecie kupić skarpety kompresyjne długie i krótkie, opaski, spodenki, koszulki a także akcesoria ortopedyczne wspomagające kolano staw skokowy, łokieć czy udo.

Tak naprawdę odzież kompresyjna znajdzie uznanie w oczach każdej aktywnej fizycznie osoby, ale nie tylko. To świetny wybór dla osób często podróżujących lub z problemami krążenia. Doskonały profil kompresji odzieży CEP zapewnia optymalną regenerację i wydajność. Świetnie dopasowuje się do ciała, jednak nie podrażnia skóry i odprowadza nadmiar wilgoci. Cienki i lekki materiał wyposażony jest w strefy wspierające krążenie krwi, unikanie zatorów i przyspieszające metabolizm mleczanów powstających w trakcie wysiłku fizycznego.

 

Pozytywnych aspektów posiadania i korzystania z odzieży kompresyjnej CEP jest jak widać wiele. To przede wszystkim komfort podczas sesji treningowych, meczów, regeneracji po wysiłku oraz prewencja urazów! Wśród korzystających z tego wysokiej klasy produktu jest bramkarz Legii Warszawa – Arkadiusz Malarz! Nie brakuje także zawodników z topowych lig światowych, których możecie oglądać w sprzęcie CEP. To m.in. Arjen Robben czy Bastian Schweinsteinger.

Zadbaj o komfort, zdrowie i regenerację. Wybierz tak, jak najlepsi. Skorzystaj z oferty odzieży kompresyjnej CEP dostępnej na R-GOL.com.

DM

 

 

Komentarze