Kolejny rok razem: wystartowała rejestracja na Neymar Jr’s Five!

Dokładnie miesiąc przed rozpoczęciem 3. edycji piłkarskiego turnieju pod patronatem brazylijskiej gwiazdy otwarto zapisy na przystanki eliminacyjne w całej Polsce. Na trasie Neymar Jr’s Five znajduje się aż 12 miast: Bielsko-Biała, Katowice, Kraków, Szczecin, Poznań, Wrocław, Olsztyn, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Łódź i Warszawa. Teraz wystarczy wybrać pobliską lokalizację i założyć 5-osobową drużynę za pośrednictwem strony www.neymarjrsfive.com Udział w imprezie jest bezpłatny, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. 

Rozgrywki Neymar Jr’s Five urosły do rangi ulicznego mundialu. Złotą zasadę „tracisz bramkę, tracisz zawodnika” zna już chyba każdy miłośnik futbolu. W ubiegłym roku na turniejowych boiskach zagrało ponad 100 tysięcy uczestników z całego świata. 3. edycja jest jeszcze większa, 10-minutowe mecze mające wyłonić wpierw krajowych mistrzów, odbywają się od stycznia na terenie 61. państw, z 5. kontynentów. Zagwarantowania udziału w imprezie doczekali się wreszcie gracze z Polski, którzy od godz. 12:00 (11 kwietnia) mogą rejestrować drużyny na przystanki eliminacyjne w swoim mieście.

Tournée wyruszy 11 maja, odwiedzi 12 miast i wyłoni najlepsze ekipy, które zmierzą się w ogólnopolskim finale 9. czerwca, w Warszawie. Mistrzowie kraju będą reprezentować biało-czerwone barwy podczas światowego finału w Instituto Projecto Neymar ulokowanego w środku Praia Grande, brazylijskiego miasta, w którym piłkarz spędził swoje dzieciństwo. Przed szansą na grę w Brazylii i spotkanie z napastnikiem PSG stanęły już dwie polskie drużyny: UKS Bródno (Warszawa) w 2016 i Kapela Weselna (Kraków) w 2017.

„To co dzieje się tutaj w Brazylii, ten klimat, pozytywne nastawienie ludzi do życia i zamiłowanie do piłki to jest poezja! Organizacja turnieju stała na najwyższym poziomie, czuliśmy się jak na prawdziwym mundialu. Zrobimy wszystko, żeby zameldować się tu za rok.” – tak swoją wizytę w Ameryce Południowej skomentował Damian Buras, zawodnik krakowskiej drużyny.

Istnieje również drugi sposób, aby zobaczyć brazylijskie rozgrywki, spotkać Neymara Jr., a nawet zagrać z nim w jednej drużynie! Od marca trwa Instagram’owy konkurs #neymarjrsteam na tworzenie filmów i zdjęć pokazujących nie tylko piłkarski talent, ale i umiejętności motywujące zespół! W drużynie marzeń można zająć miejsce na płycie boiska – jako gracz, bądź przy linii bocznej – jako wparcie mentalne drużyny. Najlepsze zgłoszenia zostają wybierane co miesiąc, konkurs trwa do 24 czerwca.

Jako, że kolejny rok bierzemy udział przy organizacji turnieju, serdecznie zachęcamy Was do wzięcia w nim udziału!

Komentarze