Kolejny powrót do klasyki. Tym razem w Puma ONE

Zaczęło się od prezentacji nowej linii Puma ONE w bardzo nowoczesnej kolorystyce. Ostatnio pojawiła się limitowana edycja, która błyszczy tak mocno, że razi w oczy kibiców na trybunach. Teraz Puma postawiła na klasykę prezentując wyczernioną wersję najnowszej linii.

Świeżutkie Puma ONE w czarym kolorze wyróżnia nieco odmienny, szary i błyszczący kolor popularnego logo na zewnętrznej stronie buta. Korki bardzo przypominają wyglądem te z linii evoTOUCH, które już niebawem znikną z półek sklepowych. Są zaprojektowane według najnowszych standardów, ale nie brakuje im klasyki w postaci naturalnej skóry pokrywającej cholewkę i nadającej dużego komfortu użytkowania.

Duże wsparcie otrzymuje pięta piłkarza. Ten rejon wypełniony jest syntetycznym materiałem chroniącym i stabilizującym podczas przemieszczania się. Pomocny okazuje się również kołnierz wokół stawu skokowego. Podeszwa i kołki wzorowane są tymi z linii evoSPEED charakteryzującymi się podłużnym kształtem. Pozwala to wykrzesać maksimum prędkości, ale także zabezpieczyć przed poślizgnięciami w przypadku nagłych zwrotów.

Puma ONE to najnowsza linia skierowana do piłkarzy uniwersalnych. Jednym z nich jest Antoine Griezmann. Producent zadbał o to, by buty spełniały 3 podstawowe kryteria, będące również hasłami promocyjnymi korków: dopasowanie, szybkość, czucie.

Spróbuj nowości od Puma i przekonaj się, że model ONE zaspokoi wszelkie Twoje potrzeby! Wkrótce na R-GOL.com!

Komentarze