Kolejne wydanie butów adidas – Camouflage Pack

adidas nie zwalnia! Jeszcze niedawno prezentował kolekcję Blue Blast Pack, a już oferuje kolorystyczną nowość dla swoich fanów. Po niebieskiej paczce, piłkarze na boiskach wyróżniać będą się w butach z kolekcji Camouflage Pack.

W porównaniu z poprzednim zestawem, Camouflage Pack skupia w sobie jedynie dwa modele butów, za to te najbardziej rozpoznawalne, czyli X oraz ACE. Oba warianty obuwia zaprojektowano w śnieżnobiałych i szarych barwach z przykuwającymi wzrok wzorami na cholewce.

Zarówno silo X, jak i ACE nie zmieniły swoich technicznych specyfikacji w porównaniu z ich poprzednikami. To standardowo delikatny kołnierz Techfit świetnie otulający i stabilizujący stopę i cholewka wyposażona w system Non-Stop Grip dla zapewnienia pełnej kontroli nad futbolówką w każdych warunkach. W przypadku linii ACE zastosowano w podeszwie technologię Boost znaną z butów biegowych, zapewniającą odpowiednią amortyzację podczas poruszania się po boisku.

Buty adidas X oraz ACE Camouflage Pack wykonano w kilku wariantach. Poza topowymi modelami z cholewką zakrywającą sznurowadła – X16+ Purechaos i ACE17+ Purecontrol, dostępna jest wersja Primeknit dla modelu ACE, a także standardowo sznurowane wersje X 16.1 i ACE 17.1. Nie brakuje też wyboru dla fanów mniejszych gier, czyli popularnych turfów i halówek.

adidas Camouflage Pack dostępne są na R-GOL.com.

DM

Komentarze