Wczoraj zaprosiliśmy Was do fabryki adidas, abyście zobaczyli, jak wygląda proces produkcji nowych korków X15. Dziś kolejna porcja zdjęć – teraz możecie zobaczyć, jak powstają ACE15. Nowe koreczki w dniu premiery będą dostępne na R-GOL.com.

Niektórzy gracze rodzą się po to, aby kontrolować grę. To oni pociągają za sznurki i nadają grze tempo. Każda drużyna potrzebuje takiego zawodnika. To oni wprowadzają założenia trenera w życie. Porządkują chaotyczną grę. Zawodnicy tacy jak Mesut Özil, James Rodríguez, Oscar, Manuel Neuer i Ivan Rakitić są właśnie takimi piłkarzami w najlepszych drużynach świata. Dla takich graczy adidas zaprojektował ACE15.

ACE15 zostały stworzone, aby kontrolować. Zastosowano w nich rewolucyjne rozwiązanie CONTROL WEB – daje ona nadzwyczajną kontrolę nad piłką, dzięki zastosowaniu materiału 3D. Powłoka doskonale komponuje się z kolejną nowinką – systemem EVA, aby dać nieosiągalne do tej pory możliwości w kontroli piłki. Adidas zwiększył także liczbę korków. Dzięki temu więcej z nich dotyka piłki podczas kontaktu jej z podeszwą. Unikatowa powłoka NSG (Non-stop grip) została wyposażona w małe wypukłe punkty, które zwiększają możliwości panowania nad piłką w każdych warunkach.

SzS

Komentarze